در اقدامی عجیب وقتی فرد طلبکار برای باز پس گرفتن طلب خود به درب منزل بدهکار مراجعه کرد ،بجای دریافت طلب خودبا مشتی ساچمه دربدن و شرایط اضطراری برگشت

به گزارش سایت مردم ک و ب، شامگاه دیشب فردی که به گفته منابع محلی برای دریافت طلب خود به درب منزل بدهکار مراجعه کرده بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت .

 
براساس این گزارش ، فرد مصدوم جوان ۲۷ ساله ای میباشد که از نواحی قسمت پایین کمر و بازوی سمت راست مورد اصابت قرار گرفته است.
 
مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی دهدشت در گفتگوی تلفنی با خبرنگاران درتشریح آخرین وضعیت فرد مضروب گفت: وی که حدود۲۰ قطعه ساچمه در بخش های مختلف بدنش زخم برجای گذاشته با حضور بموقع فوریت های پزشکی وبا تلاش پرسنل اورژانس بیمارستان دولتی دهدشت در حال حاضر شرایط رضایت بخشی دارد.
 
وی درادامه افزود :درزمان انتقال این جوان مجروح علاوه بر زخمی از نقاط کمر وبازوی راست دچارتنگی نفس شده بود که خوشبختانه با تلاش پرسنل پرتلاش اورژانس وضعیت این فرد مطلوب گزارش شده است.
 
بنا به اظهارات منابع محلی و همراهان بیمار علت این حادثه درخواست طلب توسط طلبکار بوده اما تاکنون هیچ مقام رسمی درمورد جزئیات این حادثه اظهارنظری نموده است.
 
گفتنی است بخش سرفاریاب از توابع شهرستان دراستان کهگیلویه وبویراحمد می باشد.