گچساران – ایرنا – استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت با اشاره به اینکه ورزش یکی از محورهای توسعه پایدار در جامعه است خواستار توجه دستگاه های اداری به ورزش استان شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید موسی خادمی شامگاه چهارشنبه در جمع ورزشکاران گچساران افزود: توسعه همه جانبه هر منطقه ای مستلزم رشد متوازن تمام ارکان پیشرفت است.

وی اظهار کرد: تضمین سلامتی جامعه با ورزش همگانی و کاهش آسیب های اجتماعی در سایه ورزش قهرمانی امکان پذیر است.

استاندار با اشاره به پایین بودن آمار تخلفات اجتماعی در روزهای برگزاری مسابقات ورزشی ترویج ورزش قهرمانی را یکی از راهکارهای افزایش امنیت پایدار در جامعه خواند.

خادمی با اشاره به موقعیت بسیار خوب ورزش گچساران به ویژه تیم فوتبال نفت و گازاین شهرستان در جدول رده بندی فوتبال دسته اول کشور بر لزوم تشکیل کمیته راهبردی رفع مشکلات سد راه این تیم برای راهیابی به لیگ برتر فوتبال کشورتاکید کرد.

وی قهرمانی تیم هندبال بانوان گچساران در لیگ دسته یک کشور را گویای استعدادهای بی بدیل بانوان این شهرستان در عرصه ورزش قهرمانی بیان کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال هدیه به تیم هندبال بانوان گچساران و ۵۰ میلیون ریال به هر یک از بازیکنان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در صورت راهیابی به لیگ برتر فوتبال ایران خبر داد.

۸۱۴۳/۶۷۱/۶۲۷

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا