امام جمعه موقت دهدشت گفت: دشمنان انقلاب از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال وحشت کردند.

به گزارش یاسوج۲۴، امام جمعه موقت دهدشت با اشاره به اتحاد مردم ایران و حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت:حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یک وحشتی را در قلب دشمنان ایجاد کرد و این انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان ما به صورت مهندسی تبیین شود تا قدر انقلاب را بدانند.

افزود: خداوند متعال بار‌ها مردم ایران اسلامی را در حوادث مختلف یاری کرده و در کودتای بعد از انقلاب، حادثه طبس،ماجرای منافقین، جنگ تحمیلی و در مسئله تحریم اقتصادی خدای متعال بارها مردم متدین ایران را کمک کرده است.

خطیب موقت نماز جمعه دهدشت به مشکلات اقتصادی کشور اشاره کرد و با بیان اینکه خیلی از مشکلات و مسائل اقتصادی ما مربوط به دشمنان ما است گفت: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور مربوط به داخل کشور است و خیلی از این مشکلات به بانک‌ها برمیگردد و ۴۰ سال است که در کشور ما خون مردم را میمکند و سود‌های کلان از مردم برای تسهیلات مختلف دریافت می کنند.

وی نظارت برکار بانک‌ها را ضروری دانست و ادامه داد: در بحث سکه و دلار و سود دیرکرد تسهیلات، درآمد‌های بانک‌ها کجا هزینه میشوند، ضرورت دارد که بر کار بانک‌ها نظارت شود و نمایندگان مجلس برای تصویب قانونی جدید دست به کار شوند.

حجت الاسلام تقوی به بی عدالتی در زمینه خدمات رفاهی به کارکنان بانک‌ها و دیگر کارمندان اشاره واضافه کرد: کارمندانی که در بانک‌ها و خدمت می کنند از امکانات و خدمات رفاهی زیادی برخوردارند و این درحالی است که کارمندانی در گرمای شدید و سوزان بنادر در حال خدمت هستند از این خدمات برخوردار نیستند که برای حل این مشکلات نیز باید چاره‌ای اندیشید.

 

انتهای پیام/ح