یاسوج ۲۴: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم گفت: ارتقاء کیفی تولید و نحوه ارائه خدمات از مسائل مهمی است که در صورت اهتمام جدی خودروسازان به این دو گزینه شاهد تحول و توسعه در کشور خواهیم بود.

 غلام محمد زارعی افزود: هر گونه تلاش خودروسازان در جهت کیفیت و ارتقاء خدمات پس از فروش پاسخ و حمایت بیشتر مصرف کنندگان از تولیدات داخلی را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: با افزایش کیفیت خودروها جریان رشد قیمت خودروها نیز منطقی خواهد شد به طوری که در این راستا هم نظر مصرف کننده تامین خواهد شد و هم فضای  اجتماعی نیز این اجازه را به خودروساز خواهد داد.

وی تصریح کرد : البته در کنار افزایش کیفیت خودرو های داخلی باید مکانیزم های نظارتی جهت استاندارد سازی قیمت و کیفیت خدمات پس از فروش خودروها نیز تبیین و اجرایی شود.

نماینده مردم بویر احمد و دنا خاطر نشان کرد : البته با افزایش مشارکت و همکاری با خودروسازان معتبر زمینه ارتقاء کیفی خودروها و توسعه صنعت خودرو و امکان ورود خودروهای ایرانی در بازارهای دنیا ایجاد خواهد شد.

به گفته زارعی روند همکاری های اخیر می تواند در کنترل هزینه تولید و کاهش قیمت خودرو در داخل  نقش موثری داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی باید مصرف کنندگان داخلی به این جمع بندی برسند که قیمتی که برای خودرو پرداخت می کنند به لحاظ کیفیت و قیمت تمام شده عادلانه است./بویرنیوز