مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از واکسیناسیون بیش از چهار میلیون نوبت سر رأس دام در استان از ابتدای سال تا انتهای شهریورماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، محسن صادقی امشب در جمع خبرنگاران با تبریک هفته دامپزشکی به همه همکاران خود در این دستگاه، اظهار کرد: خدمات دامپزشکی از بهترین خدمات در نظام جمهوری اسلامی است که از ابتدا تاکنون به خوبی صورت گرفته است.

مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اشتباه بزرگی است اگر سر و کار دامپزشکی را تنها با دام بدانیم؛ بلکه حوزه کاری ما بسیار گسترده بوده و در زندگی روزمره مردم جایگاه به خصوصی داریم.

صادقی به بسیاری از خدماتی که در این ۶ ماهه نخست سال جاری در استان صورت گرفته اشاره کرد و بیان داشت: واکسیناسیون ۴ میلیون و ۱۸۴ هزار نوبت سر رأس دام از اقدامات خوب دامپزشکی در این مدت بوده است.

مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد متذکر شد: امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد رشد واکسیناسیون جمعیت دامی استان را داشتیم.

این مسئول در پایان با بیان اینکه برای طیور نیز ۸ میلیون و ۹۹۰ هزار نوبت قطعه واکسیناسیون در استان داشته‌ایم، یادآور شد: این نمایانگر درصد خوب و فزاینده‌ای در واکسیناسیون طیور در استان است.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ذ۲۰  

منبع : خبرگزاری فارس