رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد توجه به روحیه همگرایی و هم‌افزایی در کاهش مشکلات این استان را مؤثر دانست و گفت: با مشارکت و تعامل همه‌جانبه مسئولان می‌توان نسبت به رفع معضلات و مشکلات گام برداشت.

رضا پارسیان‌نژاد امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج به مشکلات فرهنگی و اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: بروز برخی گرفتاری تنها مربوط به استان نبوده؛ بلکه در سطح ملی شاهد بروز مشکلات هستیم که انتظار می‌رود توجه ویژه و خاصی نسبت به این مهم صورت گیرد.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه باید به صورت جدی به مشکلات موجود در سطح استان توجه شود، ادامه داد: توجه به کار و خدمت صادقه می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات در سطح استان باشد.

وی، توجه به بنیان خانواده را از مواردی خواند که نیازمند توجه جدی مسئولان است و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مسئولان ارشد استانی، متولیان ذیربط و دیگر عوامل تأثیرگذار در حوزه خانواده همت بلندی برای رفع مشکلات در این حوزه داشته باشند.

این مسئول فرهنگی و هنری، توجه به بنیان خانواده را نیازمند همت مضاعف مسئولان دانست.

پارسیان‌نژاد در ادامه به بیان راهکارهای خود جهت رفع مشکلات در حوزه کار پرداخت و بیان داشت: به منظور نهادینه کردن فرهنگ کار و خدمت صادقه و تلاش مضاعف باید از افراد توانمند و نخبه در کار استفاده و الگو برداری کنیم.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد، استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و برجسته استانی را از عوامل تأثیرگذار در رفع مشکلات عنوان کرد و متذکر شد: استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و شاخص استان می‌تواند در کاهش مشکلات فرهنگی، اجتماعی موثر واقع شود.

وی در ادامه توجه به روحیه هم‌گرایی و هم‌افزایی در کاهش مشکلات کهگیلویه و بویراحمد را مؤثر دانست و اذعان داشت: با مشارکت و تعامل همه‌جانبه مسئولان می‌توان با هم‌افزایی نسبت به رفع معضلات و مشکلات گام برداشت.

پارسیان‌نژاد در پایان با تأکید مجدد در رفع مشکلات و معضلات فرهنگی، اجتماعی و عمومی کهگیلویه و بویراحمد، اذعان کرد: انتظار می‌رود با هم‌فکری و تعامل سازنده مسئولان و متولیان امر نسبت به رفع مشکلات چاره‌اندیشی کنند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/ذ

منبع : خبرگزاری فارس