امام جمعه بهمئی در مراسم معارفه فرماندار جدید این شهرستان گفت: همه نیروهای ارزشی در کهگیلویه و بویراحمد را کنار نگذارید.

به گزارش فارس از بهمئی، ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید بهمئی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد، حجت‌الله دلشاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان بهمئی معرفی شد.

حجت‌الاسلام سید رحمت‌الله سیادت در این مراسم گفت: امام علی (ع) می‌فرماید که هر کس بر مسند سیاست بنشیند باید بر رنج سیاست نیز صبر کند و همچنین می‌فرماید نیکویی سیرت موجب پایندگی سیاست است و ما باید سیرت و رفتار درستی با مردم داشته باشیم.

امام جمعه بهمئی خاطر‌نشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی اگر کسی به دنبال ریاست باشد این شخص به درد مسئولیت نمی‌خورد و باید شخصی خدا ترس، امین، متخصص، باتجربه و دلسوز مردم عهده‌دار مسئولیت‌ها شود.

سیادت افزود: مدیریت یک تکلیف است و باید بپذیریم و احساس مسئولیت کنیم و به مردم خدمت کنیم.

وی گفت: در این مدت که محمد‌ظاهر سیاوش فرماندار بهمئی بود شبانه‌روز فعالیت می‌کرد و فعالیت‌‌ها محدود به وقت اداری نبود و از خصوصیت بارز این جانباز بسیجی حضور مداوم در هیئت‌های مذهبی، مراسمات ملی و مذهبی، شرکت در نماز جمعه و جماعات بود.

سیادت در ادامه تصریح کرد: تغییر مدیریت؛ تغییر سنگر خدمت است که فرماندار سابق در این سنگر حضور خالصانه‌ای داشت و فرماندار جدید مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.

وی اضافه کرد: فرمانداری مثل یک سرچشمه است که همه از آن آب می‌نوشند و فرماندار جدید باید با همه سلیقه‌ها تعامل داشته و حرف همه را بشنود و مشکلات را از نزدیک ببیند و به گوش دولتمردان برساند چرا که فرماندار، نماینده دولت بین مردم است.

سیادت افزود: همه مدیران و همه کسانی که اخلاق شرعی و عرفی آنها ایجاب می‌کند باید با فرماندار جدید همکاری و تعامل داشته باشند.

وی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواست تا در عزل و نصب‌ها از افرادی استفاده کند که ایثارگر، رزمنده، متدین و دلسوز مردم باشند و دلیل نمی‌شود تنها از جوانان کم‌تجربه استفاده کرد و نیروهای ارزشی را کنار گذاشت.

وی در پایان از خدمات محمد‌ظاهر سیاوش تقدیر و برای دلشاد آرزوی موفقیت شد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ط۳۰

منبع : فارس نیوز