رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: همفکری و تعامل خبرنگاران و مسئولان، سبب پیشرفت و توسعه گچساران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، سید زمان علی‌پور ظهر امروز در نخستین نشست رسانه‌ای شورای شهر دوگنبدان، اظهار کرد: برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه در ، رویکردی مناسب و خوب از طرف شورای اسلامی شهر دوگنبدان در راستای همفکری و هم‌اندیشی با خبرنگاران است.

وی افزود: بهترین و مطمئن‌ترین راهکاری که می‌تواند در پیشرفت به شهرستان در سایه همیاری و همفکری با شورا تأثیرگذار باشد، نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران است.

علی‌پور تصریح کرد: خبرنگاران با توجه به نقش کلیدی، می‌توانند در آسیب‌شناسی و شناسایی مشکلات و نیازمندی‌های گچساران نقش پررنگی داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران ابراز کرد: خبرنگاران در بسیاری از مواقع به کشف و پیگیری مشکلاتی می‌پردازند که از نگاه و دید مسئولان پنهان مانده است و این پتانسیلی بزرگ برای کمک به پیشرفت شهر به شمار می‌رود.

علی‌پور با بیان اینکه گچساران، شهرستانی فوق‌العاده مهم و استراتژیک به شمار می‌رود، گفت: گچساران با داشتن قابلیت‌های بالایی در حوزه‌های مختلف گردشگری، زیارتی، سیاحتی، علمی ورزشی و فرهنگی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد که این امر با همکاری و همیاری خبرنگاران با مسئولان شهری به ویژه شورای اسلامی شهر دوگنبدان محقق می‌شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/ذ۲۰

منبع : فارس نیوز