یاسوج ۲۴: سید ایرج کاظمی‌جو ابراز داشت: «» به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره زنده‌یاد «» روزهای نوزدهم و بیستم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه، گفت: در این همایش که با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، مردم و مسؤولان در فرهنگسرای ارشاد و محل آرامگاه آن مرحوم برگزار می‌شود برنامه‌های متنوعی پیش‌بینی شده است.

کاظمی‌جو، افزود: روز نوزدهم شهریور ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح و ۱۷ تا ۱۹ عصر ورکشاپ مطبوعات در نگارخانه مجتمع فرهنگی، هنری واقع در کوی آزادگان برگزار می‌شود.

وی، از اکران فیلم سینمایی«سایه خیال» در روز نخست همایش ساعت ۱۹ در سینما دهناد خبر داد و گفت: این فیلم با بازی حسین پناهی محصول سال ۱۳۶۹ به کارگردانی حسین دلبر است.

کاظمی‌جو، خاطرنشان کرد: اپرای تک نفره الکترا با نگاهی به شاهکار تراژدی سوفوکل به روایت و اجرای اکبر آیین ساعت ۲۱ در سالن اجتماعات شهید آوینی واقع در پارک شهید دستغیب از دیگر برنامه‌های نخستین روز همایش افلاطون کنار بخاری است.

وی، آغاز دومین روز همایش در بیستم شهریور را با اجرای گفتگویی پیرامون حسین پناهی دانست و گفت: این برنامه ساعت ۱۰ در فرهنگسرای ارشاد اجرا می‌شود.

کاظمی‌جو، گفت: همایش بزرگداشت هم روز بیستم شهریور ساعت ۲۰ بر مزار حسین پناهی واقع در آرامستان سوق برگزار خواهد شد./فارس