همایش دانشجویان و اساتید بهمئی سراسر کشور که قرار بود در دهم بهمن ماه جاری برگزار گردد به علت تقاضای زیاد دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه مبنی بر اینکه فرصت کافی در دی ماه برای نوشتن مقالات و یا تکمیل کردن آنها به علت فصل امتحانات وجود نداشت و فاصله کوتاه بین همایش بهمن ماه و همایش سالیانه دبیرخانه که همه ساله در فروردین برگزار میشود بنا بر تصمیم هیئت مرکزی دبیرخانه این همایش همزمان با همایش فروردین ماه در شهرستان بهمئی برگزار خواهد شد.

: دبیر دبیرخانه ی دائمی همایش عمران و توسعه منطقه ای شهرستان بهمئی از به تعویق افتادن همایش دانشجویان و اساتید بهمئی سراسر کشور به فروردین ماه سال ۱۳۹۳ خبر داد.

  “ دارش”در گفت و شنود اختصاصی با “عصر دنا ” گفت: همایش دانشجویان و اساتید بهمئی سراسر کشور که قرار بود در دهم بهمن ماه جاری برگزار گردد به علت تقاضای زیاد دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه مبنی بر اینکه فرصت کافی در دی ماه برای نوشتن مقالات و یا تکمیل کردن آنها به علت فصل امتحانات وجود نداشت و فاصله کوتاه بین همایش بهمن ماه و همایش سالیانه دبیرخانه که همه ساله در فروردین برگزار میشود بنا بر تصمیم هیئت مرکزی دبیرخانه این همایش همزمان با همایش فروردین ماه در شهرستان بهمئی برگزار خواهد شد.

وی افزود : با توجه به اینکه چهره شهرستان در فصل بهار برای پذیرایی و دید بازدید از مناطق توریستی شهرستان بسیار مناسب است این همایش فرصتی را برا معرفی ظرفیت توریسم و سرمایه گزاری در این بخش از شرستان فراهم خواهد کرد.

دارش ادامه داد :  ضمن تشکر و قدر دانی از همه همشهری های عزیز به خاطر تشویق ها و استقبال بسیار زیاد از این همایش با توجه به تماس های مکرر دانشجویان واساتید محترم دانشگاه و نخبگان و فرهیختگان بهمئی پیش بینی میشود اکثر شخصیت ها و نخبگان بهمئی از سراسر کشور در این همایش حضور با شکوهی خواهند داشت.

دبیر همایش منطقه ای بهمئی خاطرنشان کرد : محورهای مقالات و نوع داوری و نحوه ی نگارش طبق همان اعلام قبلی است و تا ۲۵ اسفندماه سالجاری  برای نوشتن مقالات مفید و گره گشای فرهیختگان محترم زمان کافی وجود دار و این مدت تمدید نخواهد شد.

منبع : عصردنا