در پایان و در مسابقه پیامکی گل خلعتبری با ۳۵ درصد آرا اول شد و گل قاضی با ۲۲ درصد دوم و بقیه گزینه‌ها عدد نزدیک به هم یازده درصد را کسب کردند.

: ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه بود که تیتراژ برنامه روی آنتن رفت تا علاقه‌مندان فوتبال ایرانی یک دوشنبه دیگر را همپای عادل فردوسی‌پور به سه‌شنبه بچسبانند. آن هم برنامه‌ای که با تغییرات مدیریتی پرسپولیس همراه شده و فردوسی‌پور، محمد رویانیان، یکی از شخصیت‌های ثابت گزارش‌های خود را از دست داده بود.

سوال پیامکی این هفته نود به انتخاب بهترین گل دو ماه اخیر بازیکنان ایرانی اختصاص داشت که شش گزینه گل علیرضا جهانبخش با پیراهن نایمخن به آلکمار در لیگ هلند، گل محمدرضا خلعتبری در بازی پرسپولیس و ملوان، گل کاوه رضایی با پیراهن تیم ملی زیر ۲۲ سال به تیم ملی کره جنوبی، گل علی زینالی بازیکن سایپا در دیدار با مس، گل محمد قاضی در دیدار استقلال و صبا و سرانجام گل مهدی کیانی بازیکن تراکتورسازی در بازی با گسترش فولاد برای این سوال انتخاب شده بودند.

گنجاندن گل متوسط محمد قاضی در میان شش گل برتر دو ماه گذشته نشان از محافظه کاری ذاتی فردوسی‌پور در چینش گزینه‌ها داشت که غالبا در برنامه‌های وی مشاهده می‌شود. با قرار داشتن همین ترکیب سرخابی در میان گزینه‌ها پر واضح بود که اقبال مخاطبان به کدام گزینه ها بیشتر است.
علی خسروی به عنوان کارشناس داوری مهمان این برنامه نود بود و فردوسی‌پور را تا ساعت ۲:۴۰ دقیقه بامداد سه‌شنبه در این برنامه همراهی کرد. خسروی از میان گزینه های مسابقه گل بازیکن سایپا را به عنوان بهترین گل دو ماه اخیر برگزید.
با پخش گزارش بازی نفت و سایپا نخستین گزارش این هفته نود روی آنتن رفت و بعد از بررسی آمار و داوری این بازی دیدار راه‌آهن و تراکتورسازی در جام حذفی پخش شد که مرادی در خصوص بحث داوری این بازی گل دقایق پایانی راه‌آهن را سالم تشخیص داد.
 مسئله‌ای که به شدت مورد انتقاد ابراهیم‌زاده و مسئولان تیم راه‌آهن قرار گرفته بود. پس از این بازی بود که بازی بود که بازی استقلال و ذوب‌آهن در جام حذفی پخش شد و مرادی در کارشناسی داوری این بازی و با اشاره به صحنه خطای تیموریان روی عشوری بازیکن استقلال را مستحق دریافت کارت قرمز دانست.
در ادامه این فردوسی‌پور بود که به بررسی برخورد با چنین خطاهایی در سایر لیگ ها پرداخت که حتی در انگلستان با ۱۴ جلسه محرومیت هم همراه بود. مرادی در خصوص سنگین محرومیت آندو نسبت به موارد خارجی گفت که چون ضربه تیموریان در حین بازی وارد شده جریمه سبک‌تری نسبت به بازیکنانی که دور از چشم داور این اقدام را انجام دادند در انتظار تیموریان خواهد بود.
پس از پخش گزار نود درجه و خلاصه بازی فولاد و مس و گسترش و پرسپولیس میرشاد ماجدی از باشگاه استقلال روی خط آمد و به سبک همه مدیران در ابتدا ضمن پذیرفتن خطای تیموریان و تایید نکردن کار وی با اشاره به ملی‌پوش بودن این بازیکن و بازی با دست شکسته برای تیم ملی و نجات سنجاقک از زمین فوتبال، سعی در پوشاندن خطای تیموریان داشت که البته در هیچ‌کدام از موارد با او همراه نبود و معتقد بود باید با اوبرخورد شود تا خطاهای سنگین تر را تکرار نکند. در پایان وقتی ماجدی گفت که شما با این حرف هایتان دارید کمیته انضباطی را مجاب می‌کند که آندو را محروم کند گفت که کمیته انضباطی یک نهاد مستقل است و اتفاقا اصلا دلش هم نمی خواهد سر به تن ما باشد چه برسد به انکه از ما خط بگیرد.
پس ازاین بخش بود که گزارش‌های ویژه نود در خصوص باشگاه پرسپولیس اغاز شدو باشگاهی که در هفته گذشته دو شکست در لیگ و جام‌حذفی متحمل شد و مهم‌تر از آن مدیرعامل خود را از دست داد. در مصاحبه مفصلی که نودی‌ها با رویانیان انجام داده ‌بودند او پای تخته از میزان درآمدها و هزینه های باشگاه سخن گفت و گفت که من توان مقاومت را داشتم اما شرایط را به گونه ای رقم زدند که مجبور به رفتن شدم.
او به خبرنگار نود گفت این ترکیبی که الان می بیند از سه ماه پیش به دنبال این روزها بودند و سرانجام به خواسته خود رسیدند. او با اشاره به اینکه وزیر ورزش ندیده و نشناخته نسبت به او موضع داشت و بعد از روی کار آمدن با فتح‌الله زاده جلسه یک و نیم ساعته تشکیل داد ولی به درخواست‌های چندباره وی برای دیدار پاسخی نداد گفت؛ « وقتی وزیر به من وقت نداد گفتم ایراد نداره یه روز ایشون میاد پیش ما»
پس از بررسی وضعیت باشگاه پرسپولیس خلاصه دیدار صبا و داماش پخش شد و سپس فردوسی پور با یک اینفو گرافی به وضعت آمد و رفت مدیرعاملان باشگاه پرسپولیس پرداخت. شواهد همچنان که از اطلاعات اینفوگرافی بر می‌آمد این بود که یکی از دلایل عدم موفقیت پرسپولیس بی ثباتی در بخش مدیریتی این باشگاه بود. باشگاهی که در سال‌های اخیر انواع و اقسام مدیران را به خود دیده بود.
با پخش این بخش گزارش مفصل هیجان انگیزترین دیدار این هفته یعنی ماراتن دیدنی پرسپولیس و فولاد در جام حذفی و در اهواز پخش شد. بازی که با شکست و حذف پرسپولیس همراه بود. بعد از پخش این بازی بود که اسماعیل شریفات، یکی از بازیکنان خوب فولاد مهمان ویژه برنامه نود بود و گفت وگوی طولانی را با فردوسی پور انجام داد.
در این میان چند گزارش نود تا نود پخش شد که در یکی از آنها منصور رشیدی از پیدا شدن ته سیگارهای فراوان در اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال خبر داد و مهدی تاج خبر دریافت حقوق چند تن از ناظران فوتبال از تیم‌های لیگ برتری را تایید و خبر از اخراج آنها داد.
پخش مصاحبه پیام صادقیان هم از بخش های دیگر این هفته نود بود که بازیکن با استعداد پرسپولیس به شدت از اتفاقات این چند هفته و حواشی که حول او مسلمان ایجاد شده بود شکایت داشت. پس از پایان گفت‌وگو با شریفات گزارشی از وضعیت جسمانی عابدزاده پخش شد که در بخشی از آن پسر عابدزاده از رویارویی با تونی ویدمار بازیکن سابق تیم ملی استرالیا گفت و اینکه خودش را به او چنین معرفی کرده که «من پسر کسی هستم که در ملبورن پدر شما را درآورد»
با پخش گزیده ای از حرف‌های رویانیان در این دو سال وچند ماه کار نود با مدیرعامل قبلی پرسپولیس تمام شد و با پخش خلاصه بازی ملوان و تراکتور و فولاد و مس نود پیگیری بازی‌های هفته گذشته را از سر گرفت. 
بعد از داوری این دوبازی نوبت به دیدار استقلال ذوب‌آهن، سپاهان و استقلال خوزستان، سپاسی و راه آهن  رسید که مهم‌ترین نکته آن مردود دانست گل استقلال در بازی با ذوب‌آهن بود که به اعتقاد مرادی حنیف عمران‌زاده روی بازیکن ذوب خطا کرده بود به این ترتیب تک گل استقلال در این بازی که با تساوی به پایان رسید مردود بود.
بررسی وضعیت باشگاه داماش و گفت و گوی تلفنی با عابدینی و ناظمی، پخش دیدار گیتی پسند و دبیری در لیگ فوتسال و بازی‌های لیگ یک بخش های پایانی نود دیشب بود.
در پایان و در مسابقه پیامکی گل خلعتبری با ۳۵ درصد آرا اول شد و گل قاضی با ۲۲ درصد دوم و بقیه گزینه‌ها عدد نزدیک به هم یازده درصد را کسب کردند.
برنامه نود ساعت ۲:۴۰ بامداد سه‌شنبه پایان یافت.

منبع : عصردنا