فرماندار سابق باشت با بیان این‌که مسئولان بدون توجه به مسائل سیاسی در راستای توسعه شهرستان گام بردارند، گفت: نگذاریم باشت قربانی سیاسی‌بازی برخی افراد شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، ظهر امروز طی مراسمی و با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار ، مدیرکل سیاسی انتخابات استاندار، امام جمعه باشت، مسئولان و مدیران شهرستانی و جمعی از خانواده معظم شهدا در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان باشت مراسم تکریم و معارفه فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم پس از قدردانی فراوان از زحمات و خدمات ارزنده یزدان محمدی فرماندار سابق سیدموسی حسینی به سمت فرماندار شهرستان باشت منصوب و سکاندار فرمانداری باشت شد.

یزدان محمدی در این مراسم مسئولیت را فرصتی برای خدمت به مرم دانست و اظهار کرد: خوشحالم که در فرصتی که به لطف نظام جمهوری اسلامی در اختیار من قرار گرفت تا بتوانم خدماتی هر چند کوچک و ناچیز به مردم در شهرستان باشت انجام دهم و رضایت مردم و دعای خیر آنان را با خود همراه کنم.

فرماندار سابق باشت با تأکید بر این‌که هر مسئول در هر سمتی در راستای خدمت‌رسانی به مردم باید با نهاد‌ها، ادارات و مردم آن جامعه و شهرستان تعامل و همکاری کند، افزود: هر اقدامی در مدت مسئولیت خود انجام داده‌ایم وظیفه‌ای بی‌منت بوده و هر آنچه را که نتوانسته‌ایم به خوبی از عهده آن بر آییم از کوتاهی ما نبوده چرا که بسیاری از مسائل از حد توان ما خارج بوده و توجه مسئولان را می‌طلبد.

وی تغییر و تحولات در سمت‌ها را امری طبیعی و مهم برشمرد و اعلام کرد: جا به جایی‌ها موجب مشخص شدن اهمیت جایگاه و اقدامات ارزنده هر چیز و هرکسی در موقعیتی که هست می‌شود و بدون این تحولات بسیاری از اقدامات والا ممکن است به فراموشی سپرده و یا نادیده گرفته شود.

محمدی با اشاره به شعار دولت تدبیر و امید اذعان کرد: اعتدال مهم‌ترین اصل در این تحولات بوده بنابراین بی‌شک افراد انتخابی در سمت‌های جدید افرادی شایسته و لایقی هستند که با توجه به استعدادهای آنان انتخاب و بر سر کار می‌آیند.

فرماندار سابق خاطرنشان کرد: سیاسی‌گری و خط و حزب‌های سیاسی نباید در امور هیچ مسئولی دخالت کرده که مبادا تن دادن به اقدامات اجرایی و برنامه‌های شهرستانی قربانی سیاسی‌بازی افراد در جامعه شوند بنابراین از فرماندار جدید خواهش می‌کنیم بدون توجه به مسائل سیاسی و با برنامه‌ریزی خوب در راستای رشد و توسعه در شهرستان قدم بردارند.

انتهای پیام /۸۲۰۰۷

منبع : فارس نیوز