یاسوج – ایرنا – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه دومین آیین انتخاب کتاب سال این استان آبان ۹۳ برگزار می شود، گفت: نویسندگان و پژوهشگران آثار خود را به دبیرخانه این آیین ارسال کنند.

امین کمالوندی روز سه شنبه درنشست هماهنگی دومین آیین انتخاب کتاب سال با برخی از مدیران پژوهشی و برنامه ریزی دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی استان، افزود: این اداره کل با همکاری انجمن اهل قلم و در راستای ارج نهادن به تلاش و کوشش نویسندگان، پژوهشگران، مترجمان، مصححان، منصفان و پدیدآورندگان آثار مکتوب نسبت به برگزاری دومین آیین انتخاب کتاب سال استان اقدام کرده است.

وی بیان کرد: نویسندگان و پژوهشگران بومی و غیر بومی می توانند آثار خود را با موضوعات فرهنگی، علمی، تربیتی، سیاسی و اجتماعی و سایرحوزه ها به دبیرخانه دومین آیین انتخاب کتاب سال کهگیلویه و بویراحمد ارسال کنند.

کمالوندی اظهارکرد:آثار مختلفی که از اول فروردین ۹۲ تا ۳۰ مهر ۹۳ درباره کهگیلویه و بویراحمد از سوی نویسندگان و پژوهشگران استان و خارج استان تالیف و به چاپ رسیده باشد می تواند به دبیرخانه این آیین ارسال شود.

وی عنوان کرد: آثاری که در نخستین آیین انتخاب کتاب سال کهگیلویه و بویراحمد شرکت داده شده است پذیرش نخواهند شد.

کمالوندی افزود: نویسندگان و پژوهشگران دارای اثر باید سه نسخه از هر عنوان اثر خود را به دبیرخانه دومین آیین انتخاب کتاب سال کهگیلویه و بویراحمد ارسال کنند.

وی گفت: تمام نویسندگان و محققان داخلی و خارجی که آثاری را درباره موضوعات مختلف کهگیلویه و بویراحمد چاپ کرده و نویسندگان بومی استان که آثاری را در هر زمینه ای تالیف و چاپ کرده باشند می توانند در این آیین شرکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نویسندگان غیربومی که در زمان خدمت خود در این استان آثاری را نوشته و چاپ کرده اند اثر آنها در دومین آیین انتخاب کتاب سال پذیرفته و داوری خواهد شد.

کمالوندی مهلت ارسال آثار به دومین آیین انتخاب کتاب سال کهگیلویه و بویراحمد را ۳۰ مهر ۹۳ اعلام کرد و گفت: آثار ارسالی از اول تا ۲۰ آبان سال جاری بررسی و داوری خواهد شد.

وی بیان کرد: آیین پایانی و معرفی آثار برگزیده دومین آیین انتخاب کتاب سال کهگیلویه و بویراحمد ۲۹ آبان ۹۳ همزمان با بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در یاسوج انجام می شود.

کمالوندی اظهار کرد: نویسندگان و محققان می توانند آثار خود را به دبیرخانه آیین به نشانی یاسوج – میدان معلم – اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد – طبقه سوم – واحد چاپ و نشر ارسال و یا با شماره تلفن ۰۹۳۸۹۹۱۵۹۲۷ آقای بایگانی تماس بگیرند.

۶۷۱/۷۵۳۳

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.ir

منبع : خبرگزاری ایرانا