مسئول کانون عترت و قرآن دانشگاه آزاد اسلامی گچساران از برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت منطقه ۳۰ در یازدهم اسفندماه امسال در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، ظهر امروز و با حضور جمعی از مسئولان، اساتید و دانشجویان از برندگان مسابقه بزرگ انقلاب اسلامی و امام راحل در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

زهرا خلیلی، مسئول کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی گچساران در این مراسم اظهار کرد: انقلاب اسلامی با رویکردی فرهنگی به وقوع پیوست، بنابراین زوایای آن باید برای نسل جوان تبیین شود.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله مسابقات ویژه دهه فجر انقلاب با تأکید بر حفظ آرمان‌های امام راحل خاطر‌نشان کرد: برگزاری این‌گونه مسابقات فرهنگی توجه به مطالعه را رواج داده و سبب زنده نگه‌داشتن تاریخ انقلاب می‌شود.

خلیلی از برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی گچساران خبر داد و گفت: مرحله منطقه‌ای نوزدهمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت در ۱۱ اسفند امسال با حضور نفرات برتر منطقه ۳۰ در بخش خواهران و برادران در واحد گچساران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/ط۱۰

منبع : فارس نیوز