بخشدار سوق گفت: نمایندگی اداره ورزش و جوانان این بخش ۶ ماه بدون متصدی مانده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، بهمن محمدی ظهر امروز در نشست ستاد دهه فجر سوق اظهار داشت: هشت کمیته برای اجرای هر چه باشکوه‌تر جشن‌های دهه فجر در بخش سوق فعالیت خواهند داشت.

وی کمیته‌های هشت‌گانه ستاد دهه فجر در این بخش را شامل کمیته تبلیغات اسلامی، تدارکات و تزئینات شهری، دانش‌آموزی، اصناف، روستایی، بانوان، مساجد و کمیته قرآن برشمرد و خواستار برنامه‌ریزی کمیته‌ها برای برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر شد.

محمدی دیدار با خانواده‌های شهدا و غبارروبی گلزارهای مطهر در نقاط مختلف بخش سوق، اجرای رژه موتوری و برگزاری جشن انقلاب در روستای کوشک را از برنامه‌های این دهه عنوان و خاطرنشان کرد: برنامه‌های دهه فجر با مشارکت گسترده مردم و به شیوه‌ای نوین اجرا خواهد شد.

وی با تشریح کمیته‌های ستاد دهه فجر در بخش سوق، ابراز داشت: همه ادارات و نهادها موظف شده‌اند با پربار کردن برنامه‌ها برای انتقال دستاوردها و مفاهیم معنوی انقلاب اسلامی به جوانان و نسل آینده‌ساز تلاش کنند.

محمدی اجرای مسابقات ورزشی را از جمله برنامه‌های ستاد دهه فجر در سوق دانست و تصریح کرد: متأسفانه اداره ورزش و جوانان به عنوان یکی از مهمترین ادارات در این بخش ۶ ماهی است بلا تصدی مانده است.

بخشدار سوق به روند طولانی‌ مدت گزینش مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان در سوق، اشاره کرد و افزود: حتی برای انتخاب یک وزیر این پروسه طی نمی‌شد.

این مسئول با اشاره به وجود نیروهای مستعد حوزه ورزش در سوق، ابراز داشت: می‌طلبد مسئولان استانی تکلیف نمایندگی این اداره در بخش سوق را هر چه زودتر مشخص کنند.

به گفته محمدی انتخاب متصدی نمایندگی ورزش و جوانان سوق از ۶ ماه پیش در در حال انجام است ولی تاکنون مراحل گزینش این مدیر به مرحله نهایی نرسیده است.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/ر۲۰

منبع : فارس نیوز