با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون فرماندار بویراحمد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان، نمایشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه، فرش ماشینی و لوستر در سالن مصلی امام خمینی(ره) یاسوج برگزار شد.

به گزارش یاسوج۲۴، ، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین ضمن تشکر از عوامل برگزار کننده این و مدیران صنعت، معدن و تجارت، خواستار نظارت مستمر و بیشتر اداره کل صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف در نمایشگاهها شد .

 

وی اظهارکرد: با نظارت بر قیمت گذاری کالاها، روند نمایشگاه کنترل خواهد شد و مردم نیز آسیبی نخواهند دید.

 

، مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: نمایشگاه و آشپزخانه، فرش ماشینی و لوستر با ۸۰ غرفه از ۱۶ استان کشور فعالیت خواهد کرد .

 

وی در خصوص مدت زمان این نمایشگاه اظهارکرد: این نمایشگاه از تاریخ ۱۸ تا ۲۲ دی ماه محصولات خود را به شهروندان محترم ارائه خواهند داد و ساعات کار این نمایشگاه از ۱۵ عصر تا ۲۲ شب خواهد بود .

 

درست با اعلام اینکه در این نمایشگاه کالاها با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصدی به شهروندان عرضه خواهد شد، افزود: با توجه به اینکه اکثر غرفه داران این نمایشگاه تولیدکنندگان هستند نقش دلال در این میان از بین می رود و کالاها بصورت مستقیم و ارزان تر فروخته خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد هدف از برگزاری نمایشگاه را تثبیت قیمت در بازار، تبادل اطلاعات بین تولیدکننده و مصرف کننده، دسترسی آسان متقاضیان به یک مکان خاص اعلام کرد.

 

درست با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی بیان کرد: در راستای حمایت از کالای ایرانی سعی کردیم در این نمایشگاه از ۸۰ درصد تولیدات داخلی استفاده کنیم.

 

وی اضافه کرد: شهروندان و خریداران گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در نمایشگاه مراتب را به مدیریت این نمایشگاه اطلاع دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ح