مدیرکل دفتر امور اجتماعی و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب در این استان را یک رخداد بزرگ فرهنگی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و اسلامی استان حجه الاسلام و المسلمین سید علی فتح میرمحمدی با اشاره به برگزاری جلسه مشترک معاون سیاسی و امنیتی استانداری با دستگاه های فرهنگی در هفته آینده تصریح کرد: این نشست با حضور معاون سیاسی و و امنیتی استاندار و سایر دستگاه های فرهنگی در جهت هر چه بهتر برگزار شدن سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه یک رخداد بزرگ فرهنگی است گفت: در این نمایشگاه ناشران برجسته کشور با ارائه آثار و کتب جدید میزبان اعم بازدیدکنندگان از اقشار مختلف و با سلیقه های متفاوت خواهد بود.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر این که کتاب باید وارد متن زندگی شود افزود: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای می باشد که در این زمینه سایر دستگاه های مرتبط با این نمایشگاه باید نهایت تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر و استفاده از این نمایشگاه را داشته باشند.
میرمحمدی با اشاره به میزان آمار پایین مطالعه گفت: با برگزاری چنین نمایشگاه هایی و دیگر کارهای فرهنگی امیدواریم سطح مطالعه مردم بیشتر شود.
منبع : سایت اسلامی کهگیلویه و بویراحمد