سایت استان: در حالی که چند ماه از آغاز به کار دولت تدبیر و امید می گذرد، اصلاح طلبان استان برای اولین بار بعد از انتخابات و معرفی کابینه برای هم اندیشی دور هم جمع شدند. به گزارش سایت استان، این جلسه روز چهارشنبه ۲ بهمن ۹۲ در حسینیه الزهرا یاسوج برگزار شد. سخنران اصلی …

: در حالی که چند ماه از آغاز به کار دولت تدبیر و امید می گذرد، اصلاح طلبان برای اولین بار بعد از انتخابات و معرفی کابینه برای هم اندیشی دور هم جمع شدند.

IMG 8733 نشست هم اندیشی اصلاح طلبان در یاسوج برگزار شد/گزارش تصویری

به گزارش سایت استان، این جلسه روز چهارشنبه ۲ بهمن ۹۲ در حسینیه الزهرا یاسوج برگزار شد.

سخنران اصلی این برنامه آقای رضاتوفیقی بود که در ادامه چند نفر از شرکت کنندگان نقطه نظرات خود را در زمینه های مختلف ارایه دادند.

رضاتوفیقی با اشاره به حمایت همه جانبه اصلاح طلبان از آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، عنوان کرد: در حال حاظر نیز باید از این دولت و استاندار و معاونان و برخی مدیران کل حمایت کرد تا بتوانند در ادامه راه موفق باشند.

وی انتخاب مدیران با برنامه و کاردان را اولویت این دولت خواند و جریان متبوع خود را ناظر رفتارهای مدیران این دولت در استان عنوان کرد.

این اصلاح طلب باسابقه گریزی به انتخابات مجلس آینده زد و اظهار داشت: اصلاح طلبان برای مجلس برنامه دارند و اگر شورای نگهبان فضای انتخابات را به سمتی ببرد که رقابتی باشد بدون شک اصلاح طلبان پیروز میدان خواهند بود.

سخنان کامل آقای در خبر مستقلی ارایه خواهد شد.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این برنامه:

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

منبع : سایت ک-ب