مدیرعامل جدید بزرگترین مجتمع صنعتی استان با استاندار دیدار کرد…

لهراسب باقری موسی خادمیسایت مردم استان (ک و ب)؛ مدیر عامل بزرگترین واحد صنعتی بخش خصوصی استان (مجتمع تولیدی صنعتی یاسوج) در نشستی صمیمانه با کهگلویه و بویر احمد و معاون سیاسی امنیتی به تشریح فعالیت ها و تولیدات این مجتمع پرداخت .

مهندس با اشاره به تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال به” سال حماسه سیاسی و ” گفت: تمامی پرسنل این مجتمع با تمام توان تلاش خود را برای خلق مد نظر مقام عظمای ولایت به کار خواهند بست.

وی با عرض تبریک انتصاب دکتر موسی خادمی به عنوان اولین استاندار بومی دولت تدبیر و امید استان افزود : انتصاب استاندار بومی به دلیل شناخت پتانسیل ها و ظرفیت های استان نتنها نقش موثری در پیشرفت استان داشته بلکه این امر موجب دلگرمی همه مردم به ویژه صنعتگران استان خواهد شد.

وی همچنین با اعلام این مطلب که این مجتمع عظیم تولیدی صنعتی در آبان ماه ۸۸ با سرمایه ثبتی چهاصد میلیارد ریال به عنوان بزرگترین طرح اشتغالزایی استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد افزود : این مجتمع تولیدی با هدف طراحی تولید و نصب انواع لوله و اتصالات و مخازن پلیمری تک جداره و دوجداره کرتیوبدار و کامپوزیت از سایز۱۶ الی ۴۰۰۰ میلی متر شروع به کار کرده است

وی با اعلام اینکه مجتمع دنا صنعت در سه سال پیاپی به عنوان کار آفرین نمونه و برتر استانی و کشوری معرفی شد ادامه داد: محصولات تولیدی این مجتمع عظیم صنعتی در زمینه های مختلف صنایع کشور از جمله نفت ، گاز و پتروشیمی ، پروژه های دریایی مختلف ،عمرانی، کشاورزی ، آب و فاضلاب و بخش خصوصی کاربردهای مختلفی دارند .

باقری با تاکید بر این نکته که مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت علاوه بر ایجاد اشتغال و رونق بخشی به صنعت استان سهم بسزایی در بالا بردن تولید ناخالص ملی ایفا می کند افزود :با راه اندازی فاز دوم ، این مجتمع علاوه بر افزایش تولیدات با اشتغال بخش عظیمی از جوانان استان در رفع معضل بیکاری نقش بسزایی ایفا می نماید .

مدیر عامل مجتمع تولیدی دنا صنعت با اعلام اینکه بیش از ۹۰ درصد از مواد اولیه تولیدات این مجتمع از خارج از کشور تامین می شود اظهار امیدواری کرد با کمک مسئولین استانی بخصوص مسولین امنیتی و دولت تدبیر و امید مشکلات موجود بر سر راه تامین مواد اولیه مجتمع برداشته شوند .

این فعال صنعتی اظهار کرد : بسیاری از محصولات این مجتمع در چندین فاز پارس جنوبی برای انتقال آب از دریا به ساحل برای خنک کاری تأسیسات ساحلی و برگشت پساب تأسیسات به دریا بکار رفته است .

وی اظهار داشت پرسنل مدیریتی این شرکت با دارا بودن مدرک دانشگاهی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های ایران و دنیا و استفاده از مدرنترین دستگاه ها و ماشین آلات موجود در اروپا بهترین و باکیفیت ترین محصولات را تولید می کنند.

وی با تاکید بر این مطلب که مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت تنها واحد تولیدی صنعتی استان است که کلیه حقوق کارکنان ، حق بیمه و مالیات خود را به صورت کامل پرداخت و تسویه نموده افزود : مدیریت جدید مجتمع با طراحی برنامه مدون ضمن پرداخت کلیه اقساط معوق بانکی و به روز رسانی آنها موفق شده است ، در این شرایط بد اقتصادی که بسیاری از شرکتها تعطیل شده اند ،این شرکت را به سود دهی مناسب برساند .

باقری با تشکر و قدردانی ویژه از مسئولین بانک ملی ایران افزود: جا دارد از زحمات و تلاشهای تمامی پرسنل خدوم بانک ملی استان کهگیلویه و بویرحمد که در طول چند سال اخیر نهایت همکاری را با این واحد تولیدی داشتند که توانستیم کلیه اقساط را بروز رسانی کنیم تقدیر ویژه ای داشته باشم

وی در پایان اظهار امیدواری کرد : با استعانت از خداوند منان و همکاری دستگاههای مختلف دولتی و امنیتی و مشارکت جوانان پرشور استان بتوانیم گامی موثر در توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد و ایران اسلامی برداریم .

در این دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این مجتمع برای ایجاد اشتغال و رونق صنعت استان گفت :استان کهگیلویه و بویر احمد برای پیشرفت و خروج از رکود فعلی نیاز به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در بخش های مختلف تولیدی صنعتی دارد.

دکتر موسی خادمی افزود: امید داریم نگرانی و دغدغه متوالیان اقتصادی، بخش خصوصی و مدیران شرکت های تولیدی در استان با کمک تمامی مسئولین استان برطرف شود .

وی در پایان با تقدیر از زحمات مهندس لهراسب باقری و تلاش های وی اظهار امیدواری کرد : کلیه مشکلات و موانع موجود برای راه اندازی فاز دوم این مجتمع به زودی برطرف شده و شاهد افتتاح فاز دوم آن باشیم .

استاندار در پایان اظهار کرد :با توجه به اینکه این مجتمع ، بزرگترین مجتمع تولیدی استان است و توانسته در این شرایط بد اقتصادی با قدرت به تولید خود ادامه دهد در اولین فرصت در بازدید از این مجتمع عظیم تولیدی شاهد تلاش های شبانه روزی مسئولین این مجتمع خواهد بود و از زحمات مدیریت و پرسنل این مجتمع تولیدی تقدیرخواهد کرد .