با حضور جمعی از اعضای هیئت امنای مساجد گچساران، نشست بررسی مشکلات و نیازمندی‌های کانون‌های فرهنگی هنری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، نشست بررسی مشکلات کانون‌های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان ظهر امروز و با حضور مسئولان تعدادی از کانون‌های فرهنگی برگزار شد. در این نشست که با حضور هیئت امنای تعدادی از مساجد برگزار شد، به بررسی مشکلات و نیازمندی‌های کانون‌های فرهنگی هنری روح‌الله مسجد شهیدان، باقرالعلوم(ع) مسجد طالقانی و آل یاسین مسجد موسی‌بن جعفر(ع) رسیدگی شد.

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گچساران در این نشست اظهار کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بستری مطلوب برای ترویج و تبیین اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

سید نعمت‌الله حجازی افزود: مساجد در زمان حکومت طاغوت و در دوران شکل‌گیری انقلاب اسلامی نقشی مهم و اساسی داشتند و به نوعی سنگر اتحاد و برنامه‌ریزی انقلابیون علیه رژیم ستم‌شاهی بود.

وی ابراز کرد: زمینه‌سازی برای حضور فعال جوانان در برنامه‌های فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمن در عرصه فرهنگ از جمله اهداف و برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به شمار می‌رود.

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گچساران عنوان کرد: مساجد سرچشمه خوبی‌ها و بچه‌های مساجد نیز دسته گل‌های شکفته انقلاب اسلامی ایران هستند که امروز در قالب کانون‌های فرهنگی در سنگری دیگر به دفاع از کیان و ارزش‌های انقلاب پرداخته‌اند.

اولویت‌بندی مشکلات کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گچساران

حجازی با اشاره به نشست بررسی مشکلات کانون‌های فرهنگی هنری مسجد تصریح کرد: بررسی مشکلات و نیازمندی‌های کانون‌های فرهنگی مساجد، گامی مهم در راستای افزایش بهره‌وری و عملکرد این کانون‌ها در مسیر اهداف پیش‌بینی شده است.

این مسئول فرهنگی در گچساران با بیان این‌که بررسی مشکلات تمامی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان در دستور کار است، ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته، مشکلات و درخواست‌ها اولویت‌بندی و در دستور کار قرار می‌گیرد.

حجازی گفت: مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری نسبت به شناسایی مشکلات و نیازمندی‌های خود اقدام کرده و آن را طی گزارشی به ستاد مرکزی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در اداره ارشاد اسلامی گچساران تحویل دهند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/ب۳۰

منبع : فارس نیوز