مسئول روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ایام محرم‌الحرام امسال نذورات مردمی توسط کمیته امداد استان جمع‌آوری می‌شود.

به برنامه‌های اجرایی در راستای ساماندهی نذورات مردم در مراسمات تاسوعا و عاشورای حسینی اشاره و با تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اظهار کرد: این نهاد حمایتی برای استفاده از فضای معنوی در ماه و به منظور کمک به نیازمندان تحت حمایت اقدام به جمع‌‌آوری در این ایام می‌‌کند.

مسئول روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به این‌که مردم مسلمان و نیکوکار استان در ماه‌های مذهبی و ایام عزاداری تمایل بیشتری به پرداخت نذورات دارند این امر برای محرومین و نیازمندان نیز خالی از برکت نیست.

حیدری در ادامه تصریح کرد: کمیته امداد در راستای اجرای طرح احسان حسینی و جمع‌آوری نذورات مردمی از برکات این ماه برای خانواده‌های تحت حمایت بهره‌مند می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: نذورات جمع‌آوری شده مردم به روش مدنظر افراد خیر، هیئت‌های عزاداری و نیکوکاران در قالب غذاهای گرم و جیره خشک در کمترین زمان ممکن بین ایتام و نیازمندان توزیع می‌شود.

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان به این‌که جمع‌آوری نذورات تا پایان ماه صفر ادامه دارد، گفت: دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و در طول ماه محرم و صفر به خصوص در ایام و شب‌های عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) آماده جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم عزادار هم استانی است.

حیدری عنوان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان در صورت تمایل به اهداء نذورات به ایتام و نیازمندان می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۱۷۳۴۲۳۸۹۸ رئیس اداره امور اجرایی مشارکت‌های مردمی تماس بگیرند.

وی گفت: سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۶۵۱۵۱ اداره روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد آماده دریافت پیامک مردم عزادار برای اهداء نذورات خود به نیازمندان واقعی است.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/ش۲۰

منبع : خبرگزاری فارس