سایت مردم استان (ک و ب): ، کهگیلویه و بویراحمدی، جانشین سازمان شد.

رضایی، دانش آموخته رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است که روز گذشته به عنوان جانشین سازمان استان معرفی و منصوب شد.

، مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان در این مراسم گفت: بسیج دانشجویی تا جایی که تکلیفش اجازه می دهد، پای مأموریتش ایستاده و در اجرای آنها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

وی افزود: بسیج دانشجویی همواره نسبت به جامعه پیرامونی حساس است و ضمن رصد همه حوادث، بازتاب آنها را در مجموعه دانشگاه ها بر اساس آرمان های انقلاب پایش خواهد کرد.

 

سید عباس رضایی نیز در این مراسم ضمن بررسی و تشریح فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر شکل گیری بسیج دانشجویی، بیان داشت: بسیج دانشجویی عضو هیچ گروه سیاسی نیست و رقیب هیچ تشکیلات سیاسی نیز نمی باشد و در راستای عمل به فرامین امام و رهبری به بسیج دانشجویی، برنامه ریزی و فعالیت می کنیم.

وی افزود: بسیج دانشجویی نیز در دانشگاه ها خود را رقیب هیچ تشکل دانشجویی نمی داند و سیاست ما در بسیج دانشجویی تعامل و همراهی با دانشگاه، دانشجو و تشکل های دانشجویی برای تحقق دانشگاهی پویا و سالم است.

در این مراسم از تلاش های ، جانشین سابق بسیج دانشجویی تقدیر و سید عباس رضایی به عنوان جانشین جدید معرفی شد.

 

گفتنی است سید عباس رضایی، در سال ۹۰ به نمایندگی از سراسر کشور در محضر رهبر معظم انقلاب به بیان گزارشی از فعالیت ها و دغدغه های پرداخت.