نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس گفت: مواضع دکتر روحانی در زمینه ارتباط با آمریکا همان مواضع اصولی نظام جمهوری اسلامی است.

سید علی محمد بزرگواری

سید علی محمد

سایت مردم استان ( ک و ب):حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج از مواضع رئیس‌جمهور منتخب در نشست خبری خود در زمینه قدردانی کرد.

نماینده ادوار هشتم و نهم شورای اسلامی بیان کرد: برداشت ما و بسیاری از کسانی که سخنان رئیس‌جمهور منتخب را در نشست خبری شنیدند این است که مواضع دکتر در زمینه ارتباط با آمریکا همان مواضع اصولی نظام جمهوری اسلامی است.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه شنیدند که رئیس‌جمهور محترم آینده با تدبیر و درایت پاسخ سؤال مربوط به ارتباط با آمریکا را دادند و از کسی که طی بیش از سه دهه گذشته در بدنه نظام و انقلاب مشغول خدمت بوده و مشاور امین رهبری است همین انتظار می‌رفت.

حجت‌الاسلام بزرگواری تصریح کرد: پاسخ‌هایی که روحانی به سؤالات متعدد و به خصوص در امور بین‌المللی می‌داد برگرفته از تجربیات گران‌سنگ وی در طی این مدت کار دیپلماتیک در سطح اول بود و نشان داد که حفظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی بیش از هر چیز برای رئیس‌جمهور دولت یازدهم مهم است.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس با ذکر این موضوع که دیگر ساختارشکنی جایگاهی ندارد و نظام جمهوری اسلامی و مردم اجازه ساختار شکنی را نمی‌دهند، افزود: رئیس‌جمهور منتخب با شعار تدبیر و اعتدال وارد عرصه شد و اگر کمی فکر کنیم در خواهیم یافت که این شعارها به خودی خود در مقابل تندروی و ساختارشکنی قرار دارد.

بزرگواری با بیان این‌که در این نشست خبری رئیس‌جمهور منتخب مشخص شد که کشور با چنین مواضعی به دور از افراط و تفریط اداره می‌شود، خاطرنشان کرد: به موفقیت دولت آینده بسیار خوشبین هستم.