یاسوج ۲۴ در جمع دانش پژوهان کهگیلویه و بویراحمد که در شهر مقدس قم در حال برگزاری است با ذکر اینکه یک دوره تئوریک است که از سال ۱۳۷۵ شروع شد، گفت: این دوره جهت ارتقاء سطح معرفت و بصیرت جوانان دانشجو پایه گذاری شده است.

وی گفت: عمده ی هجمه و حمله به مبانی انقلاب اسلامی خصوصا اسلام سیاسی و نظام فقاهتی جمهوری اسلامی با محوریت ولایت فقیه از نیمه دوم دهه هفتاد با محوریت تهاجم فرهنگی شکل گرفت.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان تصریح کرد: یکی از راهکارهای اصلی مقابله با جریانات سکولار، دگر اندیش التقاطی و در واقع پوچ اندیش؛ توسعه و گسترش معرفت و بصیرت دینی است.

مهدوی مطلق با اشاره به اینکه این گسترش باید بر اساس قرآن و مکتب اهل بیت و منظومه اندیشه حضرت امام (ره) باشد، بیان کرد:  کلاس هایی که قرار است برگزار شود در جهت شکل گیری تحلیل و استدلال منطقی خواهد بود.

وی با ابراز امیدواری از خروجی دوره خط امام (ره) ، افزود: شما عزیزان باید به فهمی مشترک از منظومه فکری و مبانی نظری برسید تا بتوانید در دانشگاه های خود عالمانه و آگاهانه به نقد و رد اندیشه های باطل و تفهیم مبانی بپردازید./پایگاه خبری بسیج دانشجویی