مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان لنده گفت: جشن‌های پیروزی انقلاب و دهه فجر امسال در مناطق روستایی و عشایری شهرستان لنده با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، حکمت‌الله نریمانی ظهر امروز در جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان لنده با اشاره به برنامه‌های جشن پیروزی انقلاب در این شهرستان گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برنامه‌های دهه فجر باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در روستاها و مناطق عشایری با حضور مسئولان برگزار می‌شود.

وی افزود: گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب یادآور از خودگذشتگی‌ها و رشادت‌های امام و شهدا و حضور مردم ولایی برای دفاع از آزادی و رهایی از سلطه استکبار است.

مسئول کمیته روستایی و عشایری شهرستان لنده گفت: برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب تنها با هدف یادآوری عزت و اقتدار ملت ایران و حرکت‌های خودجوش مردم در روستاها و مناطق عشایری برگزار می‌شود.

نریمانی تصریح کرد: برنامه‌های دهه فجر امسال از حالت تمرکز در مرکز شهرستان خارج شده و به سمت روستاها سوق داده می‌شود که متفاوت‌تر از گذشته خواهد بود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده با اشاره به اهم برنامه‌های دهه فجر کمیته عشایری و روستایی شهرستان لنده گفت: غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، برگزاری محافل انس با قرآن در روستاها، برگزاری جشن‌های ۱۲ بهمن و ۲۲ بهمن در روستاها و حضور گسترده روستائیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مهمترین برنامه‌های کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان لنده است.

نریمانی در ادامه یادآور شد: دهه فجر آیینه‌ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و این دهه باید با عظمت و شکوه خاصی گرامی داشته می‌شود تا نسل جوان با اهتمام و شناخت بیشتری چگونگی شکل‌گیری انقلاب اسلامی را درک کند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۳/ط۲۰

منبع : فارس نیوز