سرمربی تیم فوتبال پدیده شاندیز گفت: مطالبه مردم مشهد از «اکبر میثاقیان» با تیم پدیده تنها حضور در لیگ برتر فوتبال است.

اکبر میثاقیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج پیش از دیدار تیم‌های شهرداری یاسوج و پدیده شاندیز در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، اظهار کرد: بازی‌های لیگ دسته اول امسال بسیار سخت است و مانند سال گذشته قابل پیش‌بینی نیست.

وی ادامه داد: به این خاطر مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امسال سخت است که ریزش‌ها در لیگ برتر بیشتر بوده و یادم می‌آید در سال گذشته که با آلومینیوم بودیم وضعیت این‌گونه نبود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شاندیز خاطرنشان کرد: در سال گذشته فاصله میان تیم‌های اول و وسط و آخر جدول زیاد بود، اما امسال چنین نیست و هر تیمی که می‌خواهد صعود کند یا نیفتد، راه سختی در پیش دارد.

میثاقیان با بیان اینکه احترام خاصی برای فوتبال یاسوج و هواداران آن قائل هستم، بیان کرد: در مقطعی قرار بود در این تیم فعالیت داشته باشم که قسمت نشد اما همیشه بازی‌های شهرداری را پی‌گیری می‌کردم که یکی از نقاط قوت مهم آن هواداران پر شور این تیم هستند.

وی از هادی برگی‌زر، مربی این تیم به عنوان یکی از مربیان جوان و صاحب سبک در فوتبال کشور نام برد و متذکر شد: برگی‌زر از مربیان کاربلد است و اعتقاد دارم در بازی شهرداری و پدیده هر تیمی بهتر بازی کند، پیروز میدان خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شاندیز با اشاره به گذشته‌های خود با تیم ابومسلم، یادآور شد: هشت سال از فوتبال مشهد دور بودم و اکنون دوباره به این فوتبال برگشته‌ام و اگر شرایط مساعد باشد دوست دارم به فوتبال خراسان رضوی خدمت کنم.

میثاقیان، فلسفه وجودی این تیم و ابومسلم را یکی دانست و گفت: هر دو متعلق به خراسان هستند هر چند که من همه چیز خود را متعلق به ابومسلم می‌دانم و به عبارتی زندگی من ابومسلم است.

وی از خواست خود و مسئولان این تیم برای تشکیل تیمی با عنوان ابومسلم پدیده گفت و افزود: اما دیدیم که آن اتفاق در مشهد افتاد و دو تیم ابومسلم درست شد ولی به هر صورت هیچ فرقی ندارد، چراکه هم پدیده و هم ابومسلم متعلق به مشهد هستند.

میثاقیان، هدف خود و تیم پدیده را صعود به لیگ برتر فوتبال دانست و اذعان داشت: امروز مردم مشهد از اکبر تنها مطالبه لیگ برتر را دارند.

وی، تشکیل تیم پدیده را موجب رشد فوتبال مشهد دانست و گفت: اکنون با وجود این تیم و تیم‌های دیگر شور و شعفی در فوتبال مشهد ایجاد شده که باید قدر آن را بدانیم و کوشش کنیم سال آینده نماینده‌ای شایسته در لیگ برتر فوتبال داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شاندیز از هزینه‌هایی که برای تیم شده گفت و با بیان اینکه اغراق است که می‌گویند پدیده با ۹ و یا ۱۰ میلیارد بسته شده، افزود: این تیم تنها با ۴ و حداکثر ۵ میلیارد بسته شده و به نظر من نه تنها ۱۵ بلکه ۲۰ بازیکن در حد لیگ برتر دارد.

میثاقیان، بومی‌سازی و استفاده از نیروهای بومی را یکی دیگر از ویژگی‌های این تیم دانست و ابراز داشت: بین ۸ تا ۱۰ بازیکن بومی همچون حسین بادامکی، عسگری و امجد و خرسند داریم که جوانان خوب و با آتیه‌ای هم در کنار این‌ها هستند و با این ترکیب به آینده خوشبین هستیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه حاضرم جانم را فدای فوتبال مشهد کنم، خاطرنشان کرد: در هر شهری باید یک یا دو تیم باشند که بتوانند هواداران و جوانان مشتاق فوتبال را راضی کنند.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ذ۴۰   

منبع : خبرگزاری فارس