یاسوج – معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اهمیت تصمیم های شورای ترافیک در برطرف شدن مشکلات گفت:مصوبات این شورا در شهرستان های استان باید به دقت بررسی و نسبت به اجرا شدن آنها اقدام شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پژمان نیک اقبال روز سه شنبه در نشست شورای ترافیک افزود: برنامه ریزی و اولویت بندی برای به نتیجه رسیدن مصوبات شورای ترافیک باید از سوی دستگاه های اجرایی انجام شود.

وی بیان کرد: در این نشست مصوبات شورای ترافیک شهرستان های گچساران، کهگیلویه، باشت و چرام مورد بررسی قرار گرفت و در شورای ترافیگ استان نیز به تصویب رسیدند.

نیک اقبال اظهار کرد:با توجه به اینکه جاده در دست اجرا و ارتباطی دهدشت به سوق مشکلات فراوانی را برای مردم به وجود آورده و پیمانکار این طرح نیز پای کار نیست مقرر شد ظرف یک ماه آینده پیمانکار جدیدی برای این طرح مشخص و عملیات اجرایی آن شتاب بخشی شود.

وی با اشاره به اینکه هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای اجرای جاده ارتباطی دهدشت به سوق اختصاص یافته، عنوان کرد: این جاده از نقاط حادثه خیز بوده و تاکنون چند نفر نیز در این مسیر جان خود را از دست داده که باید وضعیت آن در کوتاه ترین زمان ممکن مشخص شود.

نیک اقبال خط کشی ورودی دهدشت به چرام و جداسازی جاده این مسیر را از دیگر مصوبات این نشست اعلام کرد و ابراز داشت: بخشی از جاده ارتباطی دهدشت – بهبهان نیز به طور یک طرفه آسفالت شده که باید تا ۱۵ اسفند امسال تکمیل و خط کشی شود.

وی افزود: حمل و نقل مسافر در جاده ارتباطی چرام به دهدشت مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است که بر اساس مصوبات شورای ترافیک، حمل و نقل در این جاده ارتباطی به سازمان حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد واگذار شد.

نیک اقبال گفت: در این نشست وضعیت تاکسی هایی که در جاده چرام – دهدشت اقدام به حمل و نقل مسافر می کنند و در این زمینه نیز مشکلاتی را بوجود آورده اند نیز با نظارت شهرداری چرام ساماندهی خواهند شد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیگیری وضعیت کمربندی شهر باشت و تعریض جاده بوستان – باشت از سوی اداره راه و شهرسازی را از دیگر مصوبات نشست شورای ترافیک استان عنوان کرد.

نیک اقبال نصب سرعت گیر در جاده های باشت و راه اندازی سرویس مدارس در این شهرستان را از دیگر مصوبات این نشست اعلام کرد.

وی از اختصاص اعتبار۱۴۷ میلیارد ریالی به جاده گچساران – بابامیدان خبر داد و بیان کرد: اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد باید نسبت به انتخاب پیمانکار و شتاب بخشی به این طرح اقدام کند.

نیک اقبال پیگیری آسفالت کمربندی میدان سرباز تا دوراهی آب شیرین و زیرگذر گچساران و ساماندهی پایانه مسافربری این شهر نیز از سایر مصوبات نشست شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

۵۶۶/۷۵۳۳

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا