یاسوج ۲۴: جلال پوران فرد در گفتگو با خبرنگاران درمورد حوادث اخیر در استان گفت: در نخست که ساعت ۱۴:۴ دقیقه جمعه در محور یاسوج – سپیدار صورت گرفت به دلیل یک دستگاه ۶ نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌ های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد  با اشاره به اینکه در همان دقایق ابتدایی توسط تکنسین‌ های حاضر در صحنه درخواست بالگرد و ۳ آمبولانس از اورژانس آب سفید، دشتروم و هلال احمر شد اظهار داشت: با توجه به شلوغ بودن صحنه حادثه تیم اعزامی اقدامات درمانی لازم را انجام دادند.

وی عنوان کرد: در این حادثه دختری ۱۴ ساله در وضعیت بدی قرار داشت و دچار آسیب از ناحیه کمر شده بود که توسط بالگرد به بیمارستان انتقال داده شد.

پوران فرد اضافه کرد: در حادثه دیگر که ساعت ۱۴:۱۱ دقیقه امروز در محور گچساران – بهبهان اتفاق افتاد بر اثر انحراف یک دستگاه پراید ۶ نفر مصدوم شدند.

این مسئول با بیان اینکه بلافاصله آمبولانس ۱۱۵ پایگاه خیرآباد به محل حادثه اعزام شد عنوان کرد: تکنسین‌ های اعزامی بعد از اقدامات درمانی لازم یک مصدوم را به صورت درمان سرپایی مداوا کردند و یک مصدوم توسط آمبولانس هلال احمر و ۴ مصدوم دیگر توسط آمبولانس‌ های اورژانس به بیمارستان شهید رجایی گچساران منتقل شدند./تسنیم