مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: نبود تحقیقات تکمیلی از مشکلات اساسی دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد بوده و باید با مشارکت و همراهی در راستای خلاء موجود در این حوزه تلاش لازم صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، محمدهادی امین‌ناجی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دانشگاه پیام‌نور با تبریک اعیاد و مناسبت‌ها اظهار کرد: حضور پرشور و استقبال بی‌نظیر از مراسم معارفه دکتر نجیب‌زاده وظیفه وی را دوچندان کرده است.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه پیام‌نور کشور به سیاست این دانشگاه در دولت جدید اشاره و اظهار کرد: این دانشگاه در راستای ارتقای کیفیت خود به دنبال نگاه به درون بوده که علاوه بر رسیدگی به مشکلات دانشگاه توجه وافر به نیروهای بومی هر دارد.

امین‌ناجی در ادامه با تاکید بر این‌که اولین انتصاب روسای دانشگاه‌های کشور در کهگیلویه و بویراحمد استارت زده شده، گفت: با توجه به این‌که اولین انتصاب از این استان بوده که پیام‌های زیادی برای حوزه دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد دارد.

این مسئول تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که در حوزه دانشگاه پیام‌نور تاکنون موفق به اجرای رشته‌های تکمیلی نشده است که امید می‌رود با رعایت قوانین و مقررات بتوانیم زیرساخت‌های لازم برای رشته‌های تحقیقات تکمیلی در این استان را اجرا کنیم.

وی با بیان این‌که نبود تحقیقات تکمیلی از مشکلات اساسی دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد است، گفت: باید با مشارکت و همراهی در راستای خلاء موجود در این حوزه تلاش لازم صورت گیرد و شاهد ارتقای کیفیت باشیم که این مشکل نیز برطرف شود.

امین‌ناجی با تاکید بر این‌که تعامل با مسئولان استانی، دانشجویان و کارکنان بسیار مهم است، بیان داشت: در چارچوب ضوابط و قوانین و مقررات با همه دانشگاه‌ها و دستگاه‌ها تعامل و همکاری خواهیم داشت ولی اجازه دخالت بی‌مورد و بی‌اساس به کسی داده نمی‌شود.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه پیام‌نور کشور با تاکید بر این‌که دانشگاه‌؛ دانشگاه است و ارکان خاص خود را دارد، گفت: هر آمدنی رفتنی دارد که از زحمات و خدمات دکتر یوسف‌وند تشکر می‌کنیم و برای دکتر نجیب‌زاده آرزوی موفقیت و بهروزی را خواستاریم.

امین‌ناجی بیان داشت: امیدواریم در پایان تصدی نجیب‌زاده مدیر جدید و توانمند دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد شاهد رفع خلاءهای موجود در این استان باشیم.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/ط۳۰

منبع : فارس نیوز