مدیر هنری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان از روایت مشکلات یک آزاده پس از بازگشت به وطن در نمایش «یک کاسه نذر »خبر داد.

کرامت علی نقیسایت مردم استان (ک و ب): در گفت‌وگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در یاسوج،‌ با اشاره به فعالیت های هنری اداه کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بیان داشت: به مناسبت بازگشت غرور آفرین سر افراز به میهن اسلامی، نمایشی با این موضوع توسط مدیریت هنری این اداره کل تهیه و به روی صحنه رفت.

وی افزود: نمایس «» به مدت یک هفته در پلاتوی حسین پناهی اداره کل ارشاد استان به روی صحنه رفت و مورد استقبال علاقه مندان به هنر نمایش قرار گرفت.

مدیر هنری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عوامل این نمایش گفت: این نمایش به نویسندگی و کارگردانی ، با بازی و زهرا نجف پور و به تهیه کنندگی مدیریت هنری این اداره کل روی صحنه رفت.

کرامت افزود: این نمایش به روایت مشکلاتی از زندگی یک آزاده می پردازد که پس از رهایی از زندان های عراق و بازگشت به میهن، زندگیش با فراز و نشیب هایی روبرو می شود.

وی با اشاره به رسالت هنر و هنرمند در ترویج اندیشه متعالی خاطرنشان کرد: این نمایش همانند دیگر فعالیت های هنری حفظ آثار در راستای ترویج فرهنگ پایداری، هنر ایستادگی و دلاورمردی های هشت ساله و تداوم آن تا کنون برای انتقال به نسل های بعد است که امیدواریم بتوانیم در این راستا گام های اساسی تر و بیشتری برداریم