رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان گفت: برطرف کردن مشکلات گلزار شهدای گچساران و حسینیه این مکان مقدس در دستور کار است.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، محمود اسدپور عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: شورای اسلامی شهر دوگنبدان برای نخستین بار اقدام به تشکیل جلسات فرهنگی با حضور مسئولان فرهنگی شهرستان کرده و تا‌کنون نیز چند‌ برنامه فرهنگی مشترک نیز اجرا کرده‌ایم.

وی با اشاره به وضعیت گلزار شهدای گچساران افزود: در بخشی از محل گلزار با همکاری فرمانداری گچساران تعداد شش سرویس بهداشتی ایجاد شده است.

اسدپور تصریح کرد: در راستای احداث حسینیه و تسریع در روند ساخت آن همچنین دیوارکشی اطراف آن جلسه‌ای با اداره بنیاد شهید گچساران داشتیم.

رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان ابراز کرد: به زودی جلسه‌ای با حضور مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان در راستای بررسی و برطرف کردن مشکلات گلزار شهدا و حسینیه آن برگزار می‌شود.

اسدپور با تأکید بر لزوم افزایش نیروهای اتفاقات برق گچساران گفت: طی اتفاقی که در بارندگی اخیر در یکی از منازل شهر ایجاد شد و بر اثر آن برق منزل قطع شد، پس از تماس‌های مکرر  ساعات زیادی طول کشید تا اکیپ اتفاقات به آن منزل مراجعه کنند، حال اگر خدای ناکرده آتش‌سوزی اتفاق می‌افتاد چه کسی پاسخگو بود.

وی تأکید کرد: با توجه به این موضوع مسئولان در راستای افزایش نیروهای اتفاقات اقدام کنند تا خدای ناکرده کمبود نیرو در شرایط بحران مشکل‌ساز نشود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/ش۲۰

منبع : خبرگزاری فارس