مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دنا گفت: قدرت طلبی، دنیا زدگی واشرافی گری سران فتنه را به دام آمریکا انداخت و مشخصه اصلی فتنه گران نفاقی بود که در وجودشان موج میزد.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دنا:

مشخصه اصلی فتنه گران نفاقی بود که در وجودشان موج میزد

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دنا گفت: قدرت طلبی، دنیا زدگی واشرافی گری سران فتنه را به دام آمریکا انداخت و مشخصه اصلی فتنه گران نفاقی بود که در وجودشان موج میزد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح از دنا، عصر دیروز نشست هیئت منتظران موعود در مسجد معصوم آباد کریک برگزار و در این نشست مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دنا بخشی از اتفاقات و رویداد های فتنه ۸۸ را تشریح و بیان کرد.

 حجت الاسلام شریف زاده در ابتدای صحبتهای خود ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت پیغمبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن عسکری و امام رضا (ع) و تبریک به مناسبت یوم الله ۹ دی بیان داشت: ۱۴۰۰سال پیش آیین و کتابی بر یکی از بهترین مخلوقات خداوند نازل شد که خداوند متعال در آن کتاب خطاب به پیغمبر می فرماید" ای پیغمبر هرگز یهود و نصارا از شما راضی نخواهند شد مگر آن که از آنها تبعیت محض کنید" که این آیه نیز تذکری به شرایط کنونی کشور ما دارد.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دنا با اشاره به جنگ تحمیلی و لشکرکشی شرق و غرب علیه ایران اسلامی گفت: در زمان جنگ هم اگر استقامت همه ملت و رزمندگان ما نبود هرگز نمی توانستیم با ارتش تا دندان مسلح مقابله کنیم واینگونه مردانه پیروز میدان شویم.

 وی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ دشمن با تمام توان خود که حاصل ۳۰ سال برنامه ریزی و رصد کشور ما بود به صحنه آمد و سعی کرد با ترفند تقلب در انتخابات فضای جامعه را به سمت ایجاد انقلابی به نام انقلاب سبز بکشاند که با تیزبینی رهبر معظم انقلاب در خطبه روشنگرانه نماز جمعه ۲۹ خرداد چهره اصلی و پلید فتنه گران برملا شد.

 شریف زاده افزود: در این شرایط سران فتنه با سوء استفاده از مناسبتهایی چون روزقدس و ۱۳ آبان طرفداران خود را  به آشوب در جامعه می کشاند که به خیال باطل خود جان تازه ای بگیرند.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دنا اوج بی حرمتی این فتنه گران را در روز عاشورا بیان کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: حضور همگانی  مردم در ۹ دی تجلی قدرت دست خداوند بود که حرکتی ماندگار در طول تاریخ ملت ایران شد.

 وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری اظهار داشت: نقش خواص در جامعه نشان دادن راه در فضای غبار آلودی است که قدرت تشخیص از مردم گرفته شده است که باید به بصیرت دهی در جامعه بپردازند.

 شریف زاده یکی دیگر از خصوصیات ۹ دی را روز فرقان بودن این روز دانست زیرا در این روز چهره واقعی و منافقانی که در درون نظام بودند برملاءشد و موجب شد در ۹ دی شعار مرگ فتنگر صورت گرفت.

 

انتهای متن/

منبع : پایگاه اطلاع رسانی سپاح فتح