گچساران- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسوولیت بهترین فرصت برای خدمت به جامعه و بویژه مردم محروم و آسیب پذیر است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فتاح محمدی روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار باشت افزود: مدیران دستگاه های اجرایی بدون پرداختن به مسایل حاشیه ای باید از این فرصت برای خدمتگزاری به مردم استفاده کنند.

وی بیان کرد: دولت تدبیر و امید به مدیران کارآمد، شایسته و متعهد نیاز دارد که مشکلات مردم را با امکانات موجود رسیدگی کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: خدمت به مردم و آبادانی جامعه دو محور مهم برنامه دولت تدبیر و امید است که این مهم به رویکرد مثبت و کارآمد کار دولت یازدهم کمک کرده است.

محمدی ابراز کرد: نگاه به مسوولیت در فرهنگ اسلامی و آموزه های دینی جز خدمت بی منت و صادقانه چیز دیگری نیست که این امر از آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی و نظام اسلامی است.

وی پذیرش مسوولیت در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک فرصت یاد کرد و اظهار داشت : نباید فرصت خدمت به مردم را از دست داد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای به نمایش گذاشتن دستاوردهای جمهوری اسلامی ، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان است.

در این آیین سید موسی حسینی به عنوان فرماندار باشت معرفی و از زحمات یزدان محمدی سرپرست سابق فرمانداری این شهرستان قدردانی شد.

۷۴۶۱/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا