رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مسدومیت ۴۸ نفر از مسافرین یک اتوبوس ولوو در امامزاده مختار(ع) با گاز منوکسیدکربن خبر داد.

یاسوج ۲۴: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از  ۴۸ نفر از مسافرین یک ولوو در امامزاده مختار (ع) با گاز منوکسیدکربن خبر داد.
جلال پورانفرد اظهار داشت: این گازگرفتگی ساعت ۷و ۱۵دقیقه صبح پنج شنبه اتفاق افتاد که از ۴۸ نفر مسدوم ۴۳ نفر به منتقل شدند و ۵ نفر نیز بصورت سرپایی درمان شدند.
این مسئول با بیان اینکه هر ۴۸ نفر از مسدومان از شهرستان برازجان استان بوشهر بودند که از سفر مشهد بر میگشتند در ابتدای صبح دچار حالت تهوع و استفراغ شدند و به مرکز اورژانس اطلاع دادند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: با اعلام این خبر به مرکز پیام بلافاصله آمبولانس های پایگاه های دشتروم، مادوان، مرحوم مرتضوی، یک و دو شهری به محل حادثه اعزام و اتوبوس آمبولانس به صورت آماده باش در محوطه بیمارستان شهید بهشتی مستقر شد.
پورانفرد در ادامه خاطر نشان کرد: مسئولان اورژانس باانجام اقدامات مناسب ۲۲ نفر را به بیمارستان امام سجاد انتقال دادند و ۵ نفر دیگر را به بیمارستان شهید بهشتی فرستادند و در حال حاضر حال مسدومان مناسب گزارش شده است./ایسنا