نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد از مسئولان خواست تا راهبرد اعتدال را در همه حوزه‌ها به خصوص عزل و نصب‌ها در عمل اجرایی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی ظهر امروز در نشست جمعی از فرزندان شاهد استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: شما امروز ثمره کسانی هستید که در راه تثبیت و ادامه راه انقلاب از جان و خون خود گذشتند که لازم است میراث‌دار خوبی برای آن‌ها باشیم.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: بازماندگان شهیدان هم باید این پایداری را نسل به نسل به فرزندان خود آموزش دهند تا همانند مکتب عاشورا این استقامت و پایداری برای نسل‌های آینده باقی بماند.

آیت‌الله ملک‌حسینی در بخش دیگری از اظهارات خود در جمع فرزندان شهید استان که تعدادی از آن‌ها در مسند مدیریت‌ها قرار دارند، تصریح کرد: امروز فرزندان شاهد و ایثارگر بیش از هر شخص دیگری مشکلات جامعه را احساس می‌کنند و می‌فهمند که برای مثال پرسه زدن بیهوده ۱۰۰ جوان در کوچه و خیابان چه معنا و مفهومی دارد.

این استاد برجسته حوزه و دانشگاه ادامه داد: از این رو در مناصب دولتی باید از وجود این قشر به خوبی استفاده شود چرا که خود میراث‌دار خون کسانی هستند که برای آرمان‌ها و ارزش‌ها جان دادند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با استقبال از برگزاری چنین جلساتی عنوان کرد: فرزندان شاهد و ایثارگر بهترین مشاور برای مسئولان هستند که لازم است از ایده‌ها و تفکرات آن‌ها برای رفع معضلات و مشکلات استان و کشور به خوبی استفاده شود.

آیت‌الله ملک‌حسینی با انتقاد تلویحی از عمل به شعار اعتدال خاطرنشان کرد: مسئولان در ابعاد کشوری و استانی راهبرد اعتدال را در عمل اجرا کنند.

وی تصریح کرد: باید در پست‌ها و مدیریت‌ها از کسانی استفاده شود که بیش از هر چیز در کاهش روند سیاسی‌بازی و سیاسی‌کاری از خود اهتمام به خرج دهند.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از توجه بیش از حد به سیاسی‌بازی در این استان گفت: وقتی به حزب و یا همفکر سیاسی ما کوچکترین انتقادی می‌شود رگ‌های گردن ما برآمده و چشمانمان قرمز می‌شود ولی متأسفانه وقتی کسی به اجداد و سنت‌ها و رسوم ما توهین می‌کند هیچ اعتنایی به آن نمی‌کنیم که خود دردی بزرگ است.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ع۳۰

منبع : خبرگزاری فارس