رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه و لنده گفت: اگر معارضات اجتماعی برطرف شود مرکز بهداشتی درمانی چهارراه عالی طیب در شهرستان لنده راه‌اندازی می‌شود.

سید عبدالحسین موسویان‌زاده در گفت‌ و گو با خبرنگار فارس در لنده با اشاره به وضعیت بهداشتی درمانی شهرستان لنده گفت: در شهرستان لنده هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: مجهز شدن بستر درمانی لنده به دستگاه رادیولوژی گام مؤثری در جهت کاهش هزینه های بیماران بوده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه و لنده گفت: وجود شبکه‌های بهداشت در شهرستان لنده بسیاری از بیماری‌ها و وضعیت بهداشتی روستاها را سامان بخشیده و در این زمینه موفقیت‌های چشمگیری حاصل شده است.

موسویان‌زاده تصریح کرد: هم‌اکنون وضعیت بهداشتی روستاهای شهرستان لنده مطلوب است.

وی در ادامه با اشاره به نوپا بودن شهرستان لنده گفت: با توجه به این‌که شهرستان لنده جدید التأسیس می‌باشد می‌طلبد مسئولان در تجهیز و راه اندازی  و احداث بیمارستان برای این شهرستان گام‌های محکم‌تری بردارند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه و لنده در ادامه به موضوع مرکز بهداشتی درمانی چهارراه عالی طیب در شهرستان لنده اشاره کرد و گفت: چندین سال است که ساختمان مرکز بهداشتی درمانی چهارراه عالی طیب ساخته شده ولی به دلیل معارضات اجتماعی در این دهستان تا کنون موفق به راه‌اندازی این مرکز نشده‌ایم.

وی با بیان این‌که راه‌اندازی مرکز بهداشتی درمانی در این قسمت ضروری است گفت: ایم مرکز جمعیت بسیاری را تحت پوشش خود قرار می‌دهد و لازم است هر چه سریعتر افتتاح و راه‌اندازی شود.

موسویان زاده خاطر نشان ساخت: نیرو و تجهیزات لازم این مرکز آماده است فقط منتظر حل معارضات اجتماعی هستیم.

انتهای پیام/۸۲۰۱۳/ش۲۰

منبع : خبرگزاری فارس