گچساران – ایرنا – رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت:مردم این شهرستان نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران در زمان مبارزه با رژیم ستمشاهی طاغوت داشته اند.

سید زمان علی پور پنجشنبه در آستانه ساروز سی و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی به خبرنگار ایرنا افزود: مردم شهرستان گچساران با تقدیم هفت شهید در حوادث خونین آبان ماه سال ۵۷ مسجد شهیدان شهر دوگنبدان و اعتصاب کارگران صنعت نفت یکی از مناطق پیشگام در پیروزی شکوهمند ملت ایران در برابر حکومت جور و ستم پهلوی بوده است.

وی تصریح کرد:اعتصاب کارگران صنعت نفت گچساران همگام با ملت ایران گواهی محکم بر آرمان خواهی و ولایتمداری مردم این شهرستان است.

رییس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی گچساران با اشاره به نقش فعال اقشار مختلف مردم مسلمان و همیشه در صحنه این شهرستان در عرصه های انقلاب اسلامی اظهار کرد: تقدیم ۳۲۰ شهید، ده ها آزاده و جانباز از افتخارات مردم گچساران در دوران جنگ تحمیلی است.

علی پور از جمع آوری خاطرات مردم این شهرستان در زمان پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل از خاطره گویان برتر در قالب یک مسابقه فرهنگی در ایام الله دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

وی همدلی در برابر نقشه های شوم دشمن به ویژه تحریم های اقتصادی را مهمترین وظیفه اقشار مختلف مردم ایران دانست.

۸۱۴۳/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا