تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج در مرحله نهایی لیگ دسته یک کشور به اولین پیروزی خود مقابل هم نام تبریزی دست یافت.

Parviz.Mosavi در مرحله نهایی لیگ دسته یک کشور به اولین پیروزی خود دست یافت.

رئیس هیئت فوتبال استان در گفت و گو با کبنااسپورت گفت: دیدار‌های مرحله نهایی رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول رده سنی امید باشگاه‌های کشور امروز آغاز شد که در یکی از بازی‌ها، تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج در نخستین مسابقه خود به دیدار هم نام تبریزی رفت و موفق شد این تیم را با دو ضربه ایستگاهی پوریا افشاریان و رضا محمودی با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

در ادامه اظهار داشت: در حالی که تیم‌های صعود کننده به دور دوم و نهایی لیگ امیدهای کشور، پس از پایان دور نخست و کسب عناوین نخست یا دوم گروه خود و بر اساس رتبه خود در دو گروه جای گرفتند، مسابقات این دور در دو گروه چهار تیمی در حال برگزاری است.

موسوی در ارتباط با چگونگی صعود تیم ها به لیگ برتر امیدهای کشور بیان داشت: پس از برگزاری مسابقات دوره‌ای به شیوه متمرکز‏، تیم اول هر گروه به صورت مستقیم به لیگ بر‌تر امید کشور در سال ۹۳ راه می‌یابد و تیم‌های دوم هر گروه به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می‌دهند تا سومین و آخرین سهمیه صعود به لیگ بر‌تر امید کشور مشخص شود.

به گزارش کبنااسپورت، تیم امید شهرداری یاسوج در این مرحله با تیم‌های مس رفسنجان، شهرداری تبریز و صبای قم هم گروه است و مسابقات خود را از امروز تا روز یکشنبه هفته آینده در شهر رفسنجان برگزار می‌کند.

جواد رضایی هدایت تیم با آتیه و قدرتمند امیدهای شهرداری را بر عهده دارد که در مرحله قبل موفق شده بود تیمش را با اقتدار به دور نهایی این رقبتها برساند.

منبع :