با حضور امام جمعه شهر سی سخت، مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان،فرماندار شهرستان دنا،روسای ادارات، نهادها، سازمان ها، هنرمندان و مسئولین کانون های فرهنگی و هنری مراسم تودیع و معارفه روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی فرهنگ و اسلامی دنا در آئین تودیع ومعارفه روسای فرهنگ وارشاد اسلامی دنا حجه الاسلام والمسلمین قاسم زاده امام جمعه شهرسی سخت با اشاره به نعمتی که خداوند به ملت ایران ارزانی داشته گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی بهترین هدیه ای است که خداوند به برکت اهل بیت و رهبری عالمانه حضرت امام خمینی (ره) به ملت ایران پس از نثار هزاران شهید وصبر واستقامت در راه ارزش های دینی برای تاسیس نظام عدل وداد ومبارزه با کژی ها عطا شد وبرهمه مسئولین فارغ از مقام وموقعیت فرض است که از این گوهر گرانبها ونظام الهی با زبان وبیان قلم وقدم پاسداری وحراست نمایند، ایشان تغییرات وآمدن فکر وطرحی نو در مدیریت را امری لازم وبایسته دانسته اند وار زحمات جناب آقای آریایی منفرد در ۶سال گذشته تقدیر وتشکر کردند.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان در این مراسم قانون تغییر را تنها قانون غیر قابل تغییر در نظام خلقت وطبیعت دانستند که در کنار سنت های الهی واحکام اولیه موجبات بهروزی وسلامت اجتماعی را فراهم می کند.
امین کمالوندی به تخصص وتبحر خاص که لازمه کار در فرهنگ وارشاد اسلامی  می باشد اشاره کرد وگفت این وزارتخانه متولی اصلی و قانونی حوزه فرهنگ در کشور ومتولی انجام کارهای فرهنگی وهنری در شکل ووجه خاص خود می باشد وبه همین جهت آقای بهشتی روی با توجه به اینکه در حوزه فرهنگ وارشاد وبا زیر وبم کارها آشنایی دارد به عنوان رئیس این اداره انتخاب گردید وامید است که با تعامل با سایر ادارات فرهنگی و مجموعه هنرمندان شاهد ترقی وتعالی فرهنگ وهنر در این شهرستان باشیم.
سید نظام الدین حسینی فرماندار شهرستان نیز حوزه فرهنگ را از پر مخاطره ترین و سخت ترین حوزه های کاری که ظرافت و حساسیت های خاص خود را دارد برشمرد وگفت امیدواریم که با درک در موقعیت های خاص فرهنگی وسیاسی  شهرستان شاهد روزهای شکوهمندی در آینده باشیم.
جمشید آریایی منفرد رئیس اسبق این اداره با ارائه گزارش از عملکرد ۶ساله خود به عدم اعمال سیاسی خود در مسائل فرهنگی وهنری اشاره کرد وموفقیت افراد مسئول در در حوزه فرهنگ را در گرو عدم سیاسی کاری وجناح بندی سیاسی دانست.
جلیل بهشتی روی رئیس اداره فرهنگ وارشاد سلامی دنا تدوین شناسنامه فرهنگی برای شناخت بیش از پیش حوزه فرهنگ وهنر را از جمله اولویت های کاری خود دانست که با تعامل با دیگر متولیان امور فرهنگی برای شناخت آسیب ها ، فرصت ها وتهدیدها باید تهیه گردد ودر برنامه ریزی های خرد وکلان مورد استفاده مسئولین قرار گیرد.
در پایان این مراسم جلیل بهشتی روی با عنوان رئیس دنا معرفی وازآقای جمشید آریایی منفرد تقدیر به عمل آمد.
 

منبع : سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد