مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: مذکور فرجی سرپرست این تیم پس از استعفای هادی برگی‌زر هدایت تیم را به صورت موقت در بازی با گیتی‌پسند اصفهان بر عهده دارد.

محمدعلی جاوید در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در در پاسخ به این سؤال که چه کسی سرمربی تیم فوتبال شهرداری خواهد شد، اظهار کرد: ظرف امروز و فردا سرمربی تیم را انتخاب می‌کنیم.

وی گفت: برای بازی روز یک‌شنبه ۶ بهمن در مقابل تیم فوتبال گیتی‌پسند اصفهان هدایت تیم به صورت موقت بر عهده مذکور فرجی سرپرست این تیم است.

مدیرعامل باشگاه شهرداری یاسوج در همین حال و بنا به اصرار خبرنگار فارس که در نهایت چه کسی سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج خواهد بود از جمشید غدیری سرمربی سابق این تیم به عنوان گزینه اصلی نام برد.

به گزارش فارس، پس از این که در فصل قبل لیگ دسته اول فوتبال کشور مشکلاتی در این رده از فوتبال کشور ایجاد شد و برخی از محرومیت‌ها شامل حال مربیان و بازیکنان تیم‌های مختلف گردید، جمشید غدیری نیز از مربی‌گری تیم فوتبال شهرداری یاسوج کنار رفت.

پس از کنار رفتن غدیری هدایت تیم به جواد زرینچه سپرده شد و به مدت دو ماه این تیم توسط زرینچه و کمک وی رضا شریفی تمرین داده شد.

جواد زرینچه هم به ناگاه و پیش از آغاز رقابت‌های این فصل لیگ آزادگان به یاسوج نیامد و در چند بازی هدایت تیم به شریفی سپرده شد تا این که هادی‌ برگی‌زر به عنوان مربی تیم انتخاب شد.

پس از گذشت هفده هفته از این رقابت‌ها وقتی شهرداری یاسوج نتوانست نتایج خوبی کسب کند شنیده‌ها حاکی است که پس از استعفای برگی‌زر هدایت تیم دوباره به جمشید غدیری سپرده شود.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ی۳۰

منبع : فارس نیوز