یاسوج – ایرنا – استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران اجرایی این استان تعامل بیشتری به ویژه در زمبنه مسائل ملی با سه نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید موسی خادمی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری افزود: بازدید از خانواده شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد در دستور کار مدیران اجرایی این استان باشد و این اقدام ارزشمند می تواند با سرکشی از ایثارگران نهادهای دولتی استان آغاز شود.

وی بیان کرد: اولویت دستگاه های مختلف اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای اتمام پروژه های نیمه تمام با طرح های دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد باشد.

خادمی اظهار کرد: مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد دلایل موجه برای حضور نیافتن در نشست های مختلف استان اعم از مرخصی و یا ماموریت را از طریق یک نامه اداری با استانداری هماهنگ کنند زیرا در غیر این صورت غایب محسوب شده و با آنان برخورد قانونی خواهد شد.

وی عنوان کرد: تکریم ارباب رجوع به ویژه ایثارگران و معلولان در اولویت برنامه های دستگاه های مختلف اجرایی کهگیلویه و بویراحمد قرار گیرد.

خادمی بر لزوم پرهیز مدیران اجرایی و کارکنان نهادهای مختلف دولتی کهگیلویه و بویراحمد برای استفاده غیرمجاز از خودروها و سایر وسایل نقلیه اداری خارج از ساعات کار ادارات تاکید کرد.

وی ابراز داشت: این امر خلاف قانون بوده و بدبینی مردم نسبت به دولت را به دنبال دارد.

خادمی خواستار مستندسازی اموال و ساختمان های دولتی از سوی دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به منظور ممانعت از تضییع حقوق دولت شد.

وی افزود: نهادهای دولتی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به پرداخت بدهی های خود به دستگاه ها و شرکت های خدمات رسان اقدام کنند.

۷۵۳۵/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا