فرماندار چرام گفت: مدیران چرام بدون حاشیه‌ها و چشم‌داشت‌ها خدمت صادقانه داشته باشند.

سایت مردم استان (ک و ب)؛ ظهر امروز هشتمین جلسه شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه، جمعی از مسئولان ادارات، نهادها و دستگاه‌های دولتی، بخشداران مرکزی و سرفاریاب و شورای شهر در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست ضمن تسلیت و تعزیت به مناسبت ایام محرم و شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایشان به تشریح دستور جلسه پرداخت.

ضمن تقدیر از مدیرانی که مجدانه پیگیر مشکلات هستند، لزوم مدیریت عرضی و همه جانبه را یادآور شد.

وی مدیریت را یک امتحان الهی دانست و مدیران را به سربلندی و سرافرازی عبور کردن از این امتحان متذکر شد و آنان را به توجه به مشکلات شهرستان محروم خود و درک مشکلات و درد مردم از نزدیک و در میان مردم، به دور از حاشیه‌ها فراخواند.

این مسئول مسئولان را به خدمت بی‌منت و صادقانه سفارش کرد و عنوان داشت: جلسه‌ای تخصصی برای پیگیری مشکلات بخش سرفاریاب با حضور شهردار این بخش و کارشناس نظام مهندسی چرام برگزار خواهد شد.

نیکروز در ادامه با بیان اینکه ظرف مدت یک هفته موضوع زمین اختصاص داده شده مربوط به احداث خوابگاه کمیته امداد پیگیری شود، اظهار کرد: ادارات نسبت به پرداخت آب‌بهای مراکز اداری خود اقدام و در صورت عدم پرداخت اقدام قانونی اعمال شود.

مسئول ارشد اجرایی چرام با اشاره به این مطلب که ادارات در خصوص ورزش کارکنان خود قرارداد لازم را منعقد کنند، گفت: مدیران دستگاه‌ها، کارکنان خود را نسبت به پرداخت اجاره منازل سازمانی توجیه و در صورت عدم پرداخت اقدامات قانونی لازم به عمل آید.