رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج گفت: یکی از سخت‌ترین کارهای ما در بحث محوطه‌سازی است که برای اتمام این کار به ۲۰ میلیارد تومان نیاز داریم.

کرم جانی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: پردیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج در منطقه‌ای کوهستانی واقع شده و این موضع کار را برای ما در خصوص محوطه‌سازی و سایر اقدامات عمرانی دانشگاه سخت کرده است.

وی ادامه داد: به همین دلیل پروژه‌ها به کندی پیش می‌رود و تمام سعی ما بر این است که برای رفع مشکلات و باز شدن گره‌ها تلاش خود را چند برابر کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد یاسوج از وضعیت نه چندان خوب اعتبارات عمرانی و تورم به عنوان مشکلات اصلی در پیشبرد پروژه‌های عمرانی دانشگاه یاد کرد و گفت: مشکلات حقوقی نیز مزید بر علت شد تا نتوانیم آن‌گونه که باید کارها را به پیش بریم.

جانی‌پور از تدابیر معاونت عمرانی دانشگاه آزاد برای پیشبرد در امور گفت و خاطرنشان کرد: در معاونت عمرانی دانشگاه نسخه‌ای جدید برای کارها پیچیده شد و اکنون می‌بینیم که با وجود همه کمبودها کار به سرعت در این پردیس در حال انجام است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در بخش دیگری از اظهارات خود بیان داشت: یکی از سخت‌ترین کارهای ما در بحث محوطه‌سازی است که برای اتمام این کار به ۲۰ میلیارد تومان نیاز داریم.

وی از انجام مناقصه و  و واگذاری بخشی از محوطه به ارزش ۸ میلیارد تومان به پیمانکار خبر داد و گفت: کار در این زمینه به صورت دو شیفته ادامه دارد.

این مسئول دانشگاهی از لزوم احساس مسئولیت مسئولان استانی در خصوص کمک به رفع مشکلات پردیس گفت و افزود: باید از همین جا از استاندار و معاونین وی تشکر کنیم که در همه حال پی‌گیر مشکلات ما هستند.

جانی‌پور در خاتمه گفت: مشکلات پردیس به آب و برق و گاز بر می‌گردد که اگر مسئولان برای رفع مشکلات احساس مسئولیت نکنند موجب بروز اعتراضات دانشجویی می‌شود.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ح۲۰

منبع : خبرگزاری فارس