یاسوج – ایرنا- استاندار کهگیلویه وبویراحمد محرومیت زدایی و توسعه پایدار در روستاها را از راهبردهای اساسی دولت یازدهم خواند و گفت: همراهی و مشارکت سپاه فتح این استان در این راستا قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید موسی خادمی روز شنبه در آیین افتتاح مجتمع رفاهی و خدماتی لاله وابسته به سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد افزود: کارکرد اصلی مدیران استانی در امر خدمات رسانی و اجرای طرح های عمرانی نیز بر مبنای اصل مهم محرومیت زدایی در مناطق محروم استان استوار است.

وی به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دستاوردها و آرمان های بزرگ این انقلاب در طول ۳۵ سال گذشته اشاره کرد و افزود: کسب همه این موفقیت ها در سایه همدلی، تلاش و همراهی ملت بزرگ ایران و رهبری پیامبرگونه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

خادمی تصریح کرد: یکی از وظایف مهم نسل امروز نیز این است که با تطبیق شرایط قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آگاهی و شناخت خود را نسبت به اوضاع و پیشرفت های به وجود آمده در حوزه های مختلف افزایش دهند.

وی ابراز داشت: تبیین شرایط کنونی و آگاهی از داشته ها و دستاوردهای عظیم انقلاب ضمن تعدیل مطالبات و خواسته ها، موجب قدرشناسی بیش از پیش ملت بزرگ ایران از آثار و برکات این انقلاب خواهد شد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد نیز در این آیین گفت: سیاست ها ، خطی و مشی و رویکرد کاری سپاه در راستای منویات مقام معظم رهبری و شرایط و مقتضیات خاص نظام است.

سردار یونس امیری به شعار محوری امسال مبنی بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: سپاه فتح استان در کنار سایر فعالیت ها و وظایف ذاتی خویش در این راستا نیز اقدامات مناسبی را انجام داده است.

وی ابراز داشت: افتتاح بیش از ۱۳ طرح مختلف عمرانی، سرمایه گذاری و خدماتی با اعتباری افزون بر ۸۰ میلیارد ریال در دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی امسال در استان از جمله اقدامات مناسب سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در راستای محرومیت زدایی و تحقق شعار حماسه اقتصادی بوده است.

۶۷۱/۷۵۳۰

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا