رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه گفت: مجتمع آموزشی سیداحمد خمینی حوزه نمایندگی دشمن‌زیاری دهدشت دارای ۲۱ آموزشگاه است که تعداد ۱۴ آموزشگاه در مقطع ابتدایی و پنج آموزشگاه در مقطع متوسطه اول و دو آموزشگاه در مقطع متوسطه دوم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، صبح امروز رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه به همراه معاونین و کارشناسان مقاطع مختلف تحصیلی آموزش و پرورش به صورت گروهی از مجتمع آموزشی و پرورشی سیداحمد خمینی حوزه نمایندگی دشمن‌زیاری بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که یکی از طرح‌های ابتکاری آموزش و پرورش بوده که از سال گذشته تحصیلی آغاز شده است، طبق برنامه قبلی اعلام شده اکیپ‌های بازرسی به صورت منظم در مدارس حضور پیدا می‌کنند و ضمن بررسی نواقصات و مشکلات آموزشی و پرورشی و بهداشتی مدارس در مرکز مجتمع دور هم جمع شده تا نقاط قوت و ضعف مدارس را مور نقد و بررسی قرار دهند.

فریدون فاطمی‌زاده، هدف از این بازدید را بررسی نقاط ضعف آموزشی، استفاده از خلاقیت و شیوه‌های نوین الگوی تدریس در مدارس و شناسایی کم و کاستی‌های سخت‌افزاری در مدارس اعلام کرد.

رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه، اظهار کرد: مهم‌ترین رسالت معلم در روستا ارتباط با اولیاء دانش‌آموزان است و انتظار می‌رود که همکاری و هماهنگی متقابلی بین معلمان و اولیای دانش‌آموزان به وجود آید تا از این طریق نقاط ضعف آموزشگاه‌ها شناسایی شده و در جهت رفع نواقصات اقداماتی صورت پذیرد.

وی افزود: مجتمع آموزشی سیداحمد خمینی حوزه نمایندگی دشمن‌زیاری دهدشت دارای ۲۱ آموزشگاه است که تعداد ۱۴ آموزشگاه در مقطع ابتدایی و پنج آموزشگاه در مقطع متوسطه اول و دو آموزشگاه در مقطع متوسطه دوم است.

این مسئول تصریح کرد: تعداد دانش‌آموزان این حوزه ۴۵۱ نفر دانش‌آموز بوده که از این تعداد ۱۲۷ نفر دختر و ۱۳۷ نفر پسر و مجموع ۲۶۴ نفر در حوزه ابتدایی مشغول تحصیل هستند.

فاطمی‌زاده تعداد دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول را ۹۹ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۵۱ نفر دختر و ۴۸ نفر پسر و همچنین تعداد دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوره دوم ۸۸ نفر بوده که از این تعداد ۴۴ نفر دختر و ۴۴ نفر دیگر نیز پسر هستند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ع۳۰

منبع : فارس نیوز