رئیس ستار دهه فجر شهرستان بهمئی خواهان زیباسازی معابر شهر لیکک مرکز این شهرستان در ایام‌الله دهه فجر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهمئی، ظهر امروز نشست ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان بهمئی در محل فرمانداری برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدمهدی ویسی‌نژاد رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد دهه فجر بهمئی در این نشست اظهار کرد: لازم است ضمن تشکیل جلسات برای برنامه‌های فرهنگی به مناسبت ایام‌الله دهه فجر باید برنامه‌ها باشکوه‌تر از سال گذشته باشد.

ویسی‌نژاد افزود: باید یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان در دهه فجر به گونه باشکوهی برگزار شود و تأثیرات مهمی نیز داشته باشد.

ویسی‌نژاد اذعان کرد: از برنامه‌های مهم که باید در سطح شهر اجرا شود، رژه موتوری، زیباسازی شهر و نورافشانی خیابان‌ها است که باید با شکوه و در شأن ایام دهه فجر باشد و همه ادارات موظفند سر درب ادارات را با پارچه نویسی ویژه دهه فجر مزین کنند.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان بهمئی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه همیشه این شهرستان برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و برگزاری مراسم در سطح شهرستان با مشکل نبود سیستم صوتی مواجه بود، در این زمینه نیز اقداماتی صورت گرفت که با خرید یک دستگاه سیستم صوتی و نصب آن این مشکل برطرف شد.

عبدالله دهبان‌زاده رئیس آموزش و پرورش بهمئی در این نشست اظهار کرد: با مدیران و معاونان پرورشی مدارس این شهرستان جلساتی جهت برگزاری هر چه بهتر برنامه‌های ایام دهه فجر برگزار شد.

دهبان‌زاده به برنامه‌های این اداره در ایام دهه فجر نیز اشاره کرد و گفت: نواختن زنگ گلبانگ انقلاب، مسابقات قرآنی و نهج البلاغه، برگزاری محافل قرآنی در خوابگاه‌های شبانه‌روزی، مسابقات ورزشی ویژه فرهنگیان و برگزاری جشن انقلاب در همه مدارس از دیگر برنامه‌های ویژه دهه فجر توسط آموزش و پرورش در سطح شهرستان بهمئی است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/س۲۰

منبع : فارس نیوز