فرماندار چرام بر لزوم بررسی مشکلات حوزه‌های مختلف بانوان فعال چرام تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از چرام صبح امروز جمعی از بانوان نخبه و فعالان فرهنگی و هنری شهرستان چرام با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

علی‌رضا نیکروز در این دیدار با اشاره به نقش برجسته بانوان در موفقیت‌های به دست آمده در طول تاریخ، اظهار کرد: حضور زنان در اکثر مشاغل پا به پای مردان به چشم می‌خورد و این‌گونه نیست که بگوییم شغل‌هایی خاص فقط مختص آقایان است.

فرماندار چرام با اشاره به وضعیت کنونی بازار و با بیان اینکه در کنار هر مغازه مردی، مغازه خانمی هم دیده می‌شود، عنوان داشت: در حوزه ورزش اگر فعالان ورزشی مرد داریم، فعلان ورزشی بانوان هم به مراتب به چشم می‌خورد.

وی با تاکید بر نهادینه کردن ظرفیت‌ها و ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت فعالیت بانوان در حوزه‌های مختلف، ابراز کرد: بانوان متناسب با حوزه شهرستان جلو بروند و اینکه بخواهیم اهداف بلند مدتی را تعریف کنیم راه به جایی نخواهیم برد.

نیکروز با اشاره به نظام‌مند کردن جلسات بانوان و خروجی مناسب، بر اجرایی کردن مصوبات تاکید داشت و گفت: خواسته ما این باشد که با حداقل امکاناتی که در اختیار داریم موجبات رشد، تعالی و توسعه حوزه بانوان را در شهرستان داشته باشیم.

این مسئول با اشاره به وضعیت بانوان در ادارات، به مشکلات آنان در حوزه ورزش و دغدغه ورزشی نیز اشاره کرد و یادآور شد: طی نشست‌هایی که در آینده هم خواهیم داشت درصدد برطرف کردن مشکلات و دغدغه بانوان چرام گام خواهیم برداشت.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ط۲۰

منبع : خبرگزاری فارس