مدیرعامل شرکت پیکر نهاد از آغاز عملیات تاسیساتی تالار مرکزی فرهنگ و هنر استان در ابتدای سال آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد حمید جمالی با اشاره به فعایت های شرکت پیکر نهاد در این استان به ساخت و راه اندازی ساختمان دادگستری یاسوج اشاره کرد و اظهار داشت: برای ساخت و احداث تالار مرکز فرهنگ و هنر استان متحمل سختی ها و مشکلات شدیم که بعد از اعلام طرح مهر ماندگار شاهد پیشرفت خوبی بودیم.

وی با بیان اینکه مسئولان استانی دلسوزانه و با پشتکار در ساخت این تالار حامی ما بودند افزود: باتوجه به محرومیت این استان در امر زیرساخت های هنری و سینمایی وجود این تالار احساس می شد.

مدیرعامل شرکت پیکر نهاد با اشاره به کاهش اعتبارات در سال جاری گفت: باتوجه به مشکلات مالی ولی کارها به خوبی انجام شد که کارهای بنیادی و زیربنایی در اولویت کاری بود.

جمالی با اشاره به کندی عملیات ساخت و ساز این تالار به دلیل برودت هوا و سرما اظهار داشت: باتوجه به اینکه در بخش های پایانی کارهای زیربنایی این تالار هستیم با گذر از فصل سرد روند کار عادی خواهد شد.

وی با بیان اینکه اگر نقدینگی صورت گیرد کارهای تاسیساتی آغاز خواهد شد تصریح کرد: درصورت تامین اعتبار در آغاز سال جدید کارهای اصلی تاسیساتی را انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت پیکر نهاد با اشاره به اتمام عملیات تاسیساتی در فاز اول این پروژه گفت: تمام تجهیزات تاسیساتی این تالار در سقف کار می شود.

جمالی با بیان اینکه ۸۰ درصد از کل مساحت این تالار زیربنا است تصریح کرد: پارکینگ مخصوص کارمندان در این پروژه لحاظ شده که با رایزنی های صورت گرفته قرار شد از عرصه حریم رودخانه برای ساخت یک پارکینگ روباز برای مردم استفاده شود.

منبع : سایت اداره فرهنگ و اسلامی