رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان گفت: اعتقاد من بر این است که قلم خبرنگاران از نفت که منبع درآمدی برای گچساران و استان است، مثمر ثمرتر باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، محمود اسدپور ظهر امروز در نشست خبری شورای اسلامی شهر دوگنبدان با اصحاب رسانه اظهار کرد: شرایط کنونی می‌طلبد که خبرنگاران، نخبگان و ارزشمندان با تلاش خود مشکلات و گره‌های شهر را به رشته تحریر درآورند.

رئیس شورای شهر دوگنبدان با بیان این‌که همه خبرنگاران باید دست به کار شوند، افزود: در گچساران مشکلات و نگرانی‌های زیادی وجود دارد که قسمتی از این مشکلات به دست خبرنگاران، بخشی شهرداری، شورای شهر دوگنبدان و بخش دیگر نیز توسط مسئولان شهرستانی، استانی و نماینده مردم در مجلس برطرف می‌شود.

اسدپور خاطرنشان کرد: اعتقاد من بر این است که خبرنگاران می‌توانند از نفت که منبع درآمدی برای گچساران و است، مثمر ثمرتر باشند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر دوگنبدان تصریح کرد: اگر هر خبرنگاری در هر گوشه‌ای از شهر اقدام به انعکاس و بیان یکی از مشکلات و موانع پیش‌ روی پیشرفت شهر نماید، مسئولان به فکر چاره‌اندیشی خواهند افتاد و این امر بسیار مهم‌تر و تأثیرگذار از نفت به عنوان منبع مهم اقتصادی است.

اسدپور در ادامه ابراز کرد: این‌که خبرنگاری قصد تخریب یا کوبیدن جریان مخالف فکر و دیدگاه رسانه خود را داشته باشد، زیبنده نیست، بلکه یک خبرنگار با شناخت و درک بالا، همه افکار، سلایق، چالش‌ها و جریانات سیاسی کشور را سنجیده و نقش واقعی خود را ایفا کند.

وی با اشاره به جایگاه خبرنگار شهید مرتضی آوینی در ادبیات و عرصه جنگ گفت: امروز در عرصه جنگ و دفاع مقدس همیشه نام شهید آوینی مطرح است، پس یک خبرنگار می‌تواند مانند شهید آوینی عمل کند.

اسدپور با بیان این‌که آمده‌ایم تا با پشتیبانی رأی اعتماد مردم به شورای شهر، مثمرثمر و فایده باشیم، اذعان کرد: این مهم به جز با همکاری خبرنگاران با اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان میسر نمی‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان عنوان کرد: امیدواریم که با همفکری و همکاری خبرنگاران بتوانیم گچساران را از مشکلات و مانعی که در این شهر وجود دارد، نجات دهیم.

اسدپور در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: گچساران شهرستانی است که در سطح کشور به خوبی معرفی نشده و شما خبرنگاران باید به گونه‌ای قلم بزنید که این شهرستان در سطح نخست کشور مطرح شود.

وی تأکید کرد: قابلیت‌های بالقوه و استعدادهای گچساران در حوزه‌های مختلف صنعتی، نفتی، گردشگری، علمی و ورزشی می‌تواند جایگاه این شهرستان را در سطح کشور تثبیت کند.

انتهای  پیام/۸۲۰۰۱/ط۳۰

منبع : فارس نیوز