تنها روستای این دهستان که آنتن دهی تلفن همراه، (دائمی ، ایرانسل و همراه اول) به هیچ عنوان وجود نداشته و امکان برقراری ارتباط از این طریق مقدور نمی باشد همین روستاست.

فرماندار، بخشدار و مدیران مخابرات استان و شهرستان ، وقت رفتن است.
دهستان کاکان از جمله دهستانهای استان می باشد که در ۳۰کیلومتری شهر یاسوج قرار گرفته و از جمله مناطق کشاورزی استان می باشد. این دهستان که از ۱۲ روستای کوچک و بزرگ تشکیل گردیده است در رونق اقتصادی استان نیز بی تاثیر نبوده است. روستای قلندری این دهستان از جمله روستاهای این دهستان می باشد که از سال گذشته تا کنون از نعمت تلفن محروم بوده و با  وجود گزارشها و پیگیریهای مکرر مردم ، متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.  نکته ای که در  رابطه با این روستا بسیار مورد توجه می باشد این است ،روستای قلندری یکی از روستاهای پر رونق در امر کشاورزی این دهستان می باشد.

تنها روستای این دهستان که آنتن دهی تلفن همراه، (دائمی ، ایرانسل و همراه اول) به هیچ عنوان وجود نداشته و امکان برقراری ارتباط از این طریق مقدور  نمی باشد همین روستاست.

تنها راه ارتباطی مردم این روستای زرخیز، با مرکز استان، مسئولین، ادارات و غیره  تلفن خانگی بوده که به لطف سیم دزدان  بی انصاف ، مسدود گردیده است. ما از مسئولین مخابرات استان و شهرستان، فرمانداری، بخشداری و سایر نهادها و سازمانهای مرتبط می پرسیم، اگر شبی، نیم شبی ،خدای ناکرده ، فردی از این اهالی دچار مساله حادی شود که باید در اسرع وقت  به مراکز درمانی رسانده شود، اما به دلیل عدم امکان ارتباط تلفنی، این موضوع میسر نباشد، مسئولیت مالی و جانی حادثه را چه کسی به گردان خواهد گرفت؟. یک سال از این قطع ارتباط  می گذرد، و برخی مسئولین ما یا در خوابند یا خود را به خواب زده و چشم و گوش خود را بسته اند. خوب یک سال  در کنار مسائل و مشکلات بسیار زیاد برای مردم، اما خدا را شکر بدون خطر جانی و مالی برای مردم پشت سر گذاشته شد.

PICT2385

اما برادر و مسئول عزیزی که قدر مسئولیت و فرصت خدمتگزاری  پیش آمده را نمی دانی؟، بدان و آگاه باش، مسئولیت  پذیرفته شده، آن قدر که فکر می کنیم، کوچک و بی ارزش نبوده و نخواهد بود. هر اتفاقی که از این بابت متوجه مردم و روستائیان عزیز باشد که مرتبط با قطعی ارتباط تلفن شود، شما فرماندار، بخشدار و مسئولین مخابرات باید جوابگوی آن باشید.

چرا باید کاری را که وظیفه ماست و بابت آن حقوق و مزایا دریافت می کنیم  به نحو احسن انجام نداده و مردم را دچار مشکل بنمائیم؟.

مگر مردم چه گناهی کردن که باید تاوان بی کفایتی، بی مسئولیتی و بی مدیریتی ما را بپردازند؟. خدا کند انتظار نداشته باشیم تا مردمی که روزها گرفتار کار و فعالیت اند، شبها هم به نوبت، سیم های مخابرات را نگهبانی نمایند؟

باور  داشته باشیم که ما مسئولیم و در قبال مسئولیتمان پاسخگو خواهیم بود. شاید امروز و فردا کسی نباشد تا از ما توضیح بخواهد ، اما بدانیم که دیر یا زود باید به سوالات زیادی پاسخ داده، تا شاید، شاید… راه نجاتی پیدا نمائیم.

امیدواریم هر چه زودتر مشکل مردم این روستا مرتفع و به نیاز مردم پاسخ قانع کننده داده شود .انشاالله.

خبرنگار : ضرغام بهنام مقدم

منبع : کبنانیوز